Toni Collette i Anna Faris gwiazdami komedii o dwóch spłukanych kobietach

Toni Collette i Anna Faris
Toni Collette i Anna Faris wystąpią w komedii “The Estate” / Foto Prime: Wikimedia Commons

Toni Collette (“Godziny”) i Anna Faris (“Straszny film”) zostały gwiazdami komedii “The Estate”, którą przygotowuje scenarzysta “Kosmicznego przekrętu” – Dean Craig. Zagrają spłukane siostry, które postanawiają odświeżyć więź z umierającą, bogatą ciotką.

Toni Collette i Anna Faris w obsadzie nowej komedii, The Estate

Bohaterkami filmu “The Estate” będą siostry, które odkrywają, że ich obrzydliwie bogata ciotka jest śmiertelnie chora. Kobiety prowadzą podupadającą kawiarnię i przydałyby im się większe pieniądze. Odwiedzają więc schorowaną krewną i postanawiają wkupić się w jej łaski. Liczą, że w ten sposób otrzymają po zmarłej spadek. Okazuje się, że nie wpadły na ten pomysł pierwsze. Na miejscu spotykają swoich kuzynów i kuzynki. Wszyscy są moralnie zepsuci i liczą na szybki zarobek.

Anna Faris zbudowała swoją karierę na filmach komediowych. Tytułem, który przyniósł jej światową sławę, był “Straszny film” Keenena Ivory’ego Wayansa, a w kolejnych latach jej aktorskie CV zasiliły takie pozycje, jak “Kelnerzy”, “Ciastko z niespodzianką”, “Ilu miałaś facetów?” czy “Dyktator”. Występowała też w większości sezonów sitcomu “Mamuśka”.

Toni Collette pojawiła się niedawno w komedii kryminalnej “Na noże”; najbardziej znana jest jednak z wyrazistych ról dramatycznych. U boku aktorek wystąpi również Thomas Haden Church (“Rozwód”).

Dean Craig jest scenarzystą takich filmów, jak “Kochanie, poznaj moich kumpli”, “Zgon na pogrzebie”, “Pokochaj, poślub, powtórz” oraz “Kosmiczny przekręt”. Przy “The Estate” pracuje jako reżyser i autor fabuły. Realizację komedii sfinansują przedsiębiorstwa Signature Films i Capstone Global.

Previous Article
Run Rabbit Run Sarah Snook

Gwiazda "Sukcesji" Sarah Snook zamiast Elisabeth Moss w horrorze "Run Rabbit Run"

Next Article
Peaky Blinders Tom Hardy

Tom Hardy ponownie jako Alfie w serialu "Peaky Blinders" (WIDEO)

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share