Co za obsada! Diane Keaton, Susan Sarandon, Richard Gere i inni w komedii romantycznej “Maybe I Do”

Maybe I Do Diane Keaton
Maybe I Do Diane Keaton, Susan Sarandon i Richard Gere w obsadzie komedii romantycznej / Foto: Wikimedia Commons; Instagram.com/SusanSarandon

To może być jedna z najlepiej obsadzonych komedii od lat. Susan Sarandon (“Konflikt: Bette i Joan”), Diane Keaton (“Pozycja obowiązkowa”) oraz Richard Gere (“Kolacja”) dołączyli do obsady filmu “Maybe I Do”, który przygotowuje studio Endeavor Content. Reżyserem i producentem widowiska będzie Michael Jacobs.

Maybe I Do Diane Keaton, Susan Sarandon i Richard Gere w obsadzie filmu

Film “Maybe I Do” opisywany jest jako “multipokoleniowa, poruszająca komedia romantyczna“. Głównymi bohaterami są Michelle (Emma Roberts) i Allen (Luke Bracey), którzy stanowią zgraną, kochającą się parę. Są ze sobą na tyle długo, że decydują się na kolejny, poważny krok – chcą, by poznali się ich rodzice. Okazuje się, że rodzice nie są sobie obcy i cała grupa ma bardzo zróżnicowane opinie na temat wartości małżeństwa. Czy “starsi” zrujnują ten związek Allenowi i Michelle?

Wygląda na to, że Sarandon, Gere i Keaton grają w filmie role rodziców. Z projektem wiązany jest także William H. Macy (“Shameless – Niepokorni”). Jacobs chwali sobie doświadczenie pracy z obsadą aktorską i zapewnia, że widzowie pokochają filmowych bohaterów. Z kolei Dan Guando, pracujący dla wytwórni Endeavor Content, dodaje:

— Jesteśmy podekscytowani z powodu tak doborowej obsady, którą udało nam się zwerbować. Mamy do czynienia z gwiazdami największego formatu, pracujemy z kilkoma pokoleniami. Film opowie o tym, co bliskie jest każdemu – o zakochiwaniu się, złamanym sercu, uczeniu się kochać na nowo.

Data premiery jest na razie nieznana. Nie wiadomo, na jakim etapie produkcji znajduje się obecnie komedia “Maybe I Do”.

Co ciekawe Roberts i Bracey wystąpili już wspólnie w innej komedii romantycznej – netfliksowych “Randkach od święta” (2020).

Czytaj też: Gus Van Sant, Lenny Kravitz i Beverly D’Angelo w obsadzie komedii o pechowym trenerze

Previous Article
Heartstopper Sezon 2

"Heartstopper": jakie są szanse, że powstanie 2. sezon serialu Netfliksa?

Next Article
Vendetta Zwiastun

Bruce Willis i Mike Tyson w filmie o potrzebie zemsty. Zobacz zwiastun "Vendetty"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share