Twórcy i obsada “Forresta Gumpa” ponownie spotkają się na planie zdjęciowym

Tom Hanks i Robin Wright
Tom Hanks i Robin Wright znów razem na ekranie / Foto: Paramount, Steve Tisch Comp., Wendy Finerman Prod., UIP

Na targach filmowych w Cannes zaprezentowany zostanie projekt fabuły, który może zainteresować naprawdę dużą grupę potencjalnych dystrybutorów. Mowa o filmie “Here”, który da okazję do ponownej współpracy ekipie “Forresta Gumpa”. Na planie zdjęciowym spotkają się między innymi aktorzy Tom Hanks i Robin Wright.

Tom Hanks i Robin Wright znów razem na ekranie. Zagrają w filmie Here

Reżyserem widowiska został Robert Zemeckis, a scenariusz przygotował Eric Roth. Panowie zajmowali te same stanowiska blisko dwie dekady temu, gdy powstawał “Forrest Gump”. Komediodramat o życiu tytułowego bohatera – mężczyzny z niskim ilorazem inteligencji, który zostaje m.in. idolem sportowym, bohaterem wojny w Wietnamie czy biznesmenem – wywalczył sześć Oscarów, w tym jako najlepszy film i za najlepszą reżyserię. Tom Hanks zagrał Gumpa, a Robin Wright wcieliła się w jego ekranową ukochaną – Jenny Curran.

Cała czwórka będzie pracować przy projekcie “Here”; Wright i Hanks pojawią się w nim jako aktorzy. Fabuła będzie bazować na książce Richarda McGuire’a “Here” – opowiadała ona o “rewolucyjnej podróży przez czas i wspomnienia”. Akcja filmu będzie toczyć się w tym samym miejscu, lecz na przestrzeni milionów lat, aż po daleką przyszłość. To miejsce, które stało się milczącym świadkiem miłostek, wzlotów i upadków par, rozpaczy i rodzącej się nadziei.

Pierwszy klaps na planie zdjęciowym padnie we wrześniu tego roku. W prace nad projektem zaangażowano studio Miramax oraz Sony Pictures, które wstępnie kupiło prawa dystrybucyjne w Stanach Zjednoczonych. Wytwórnia liczy, że “Here” trafi do kin w ostatnim kwartale 2023 roku, w sam raz, gdy startuje sezon nagród filmowych.

Producentami widowiska będą Robert Zemeckis i Jack Rapke.

Previous Article
1242 Kevin Spacey

Kevin Spacey gwiazdą dramatu historycznego o wnuku Czyngis-chana

Next Article
Szybcy i wściekli 10 Alan Ritchson

Gwiazdor "Reachera" Alan Ritchson wystąpi w "Szybkich i wściekłych 10"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share