Twórcy i obsada “Forresta Gumpa” ponownie spotkają się na planie zdjęciowym

Tom Hanks i Robin Wright
Tom Hanks i Robin Wright znów razem na ekranie / Foto: Paramount, Steve Tisch Comp., Wendy Finerman Prod., UIP

Na targach filmowych w Cannes zaprezentowany zostanie projekt fabuły, który może zainteresować naprawdę dużą grupę potencjalnych dystrybutorów. Mowa o filmie “Here”, który da okazję do ponownej współpracy ekipie “Forresta Gumpa”. Na planie zdjęciowym spotkają się między innymi aktorzy Tom Hanks i Robin Wright.

Tom Hanks i Robin Wright znów razem na ekranie. Zagrają w filmie Here

Reżyserem widowiska został Robert Zemeckis, a scenariusz przygotował Eric Roth. Panowie zajmowali te same stanowiska blisko dwie dekady temu, gdy powstawał “Forrest Gump”. Komediodramat o życiu tytułowego bohatera – mężczyzny z niskim ilorazem inteligencji, który zostaje m.in. idolem sportowym, bohaterem wojny w Wietnamie czy biznesmenem – wywalczył sześć Oscarów, w tym jako najlepszy film i za najlepszą reżyserię. Tom Hanks zagrał Gumpa, a Robin Wright wcieliła się w jego ekranową ukochaną – Jenny Curran.

Cała czwórka będzie pracować przy projekcie “Here”; Wright i Hanks pojawią się w nim jako aktorzy. Fabuła będzie bazować na książce Richarda McGuire’a “Here” – opowiadała ona o “rewolucyjnej podróży przez czas i wspomnienia”. Akcja filmu będzie toczyć się w tym samym miejscu, lecz na przestrzeni milionów lat, aż po daleką przyszłość. To miejsce, które stało się milczącym świadkiem miłostek, wzlotów i upadków par, rozpaczy i rodzącej się nadziei.

Pierwszy klaps na planie zdjęciowym padnie we wrześniu tego roku. W prace nad projektem zaangażowano studio Miramax oraz Sony Pictures, które wstępnie kupiło prawa dystrybucyjne w Stanach Zjednoczonych. Wytwórnia liczy, że “Here” trafi do kin w ostatnim kwartale 2023 roku, w sam raz, gdy startuje sezon nagród filmowych.

Producentami widowiska będą Robert Zemeckis i Jack Rapke.

Previous Article
1242 Kevin Spacey

Kevin Spacey gwiazdą dramatu historycznego o wnuku Czyngis-chana

Next Article
Szybcy i wściekli 10 Alan Ritchson

Gwiazdor "Reachera" Alan Ritchson wystąpi w "Szybkich i wściekłych 10"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share