Gwiazdor “Reachera” Alan Ritchson wystąpi w “Szybkich i wściekłych 10”

Szybcy i wściekli 10 Alan Ritchson
Szybcy i wściekli 10 Alan Ritchson dołącza do obsady / Foto: Amazon Studios, Blackjack Films Inc., Paramount Television, Skydance Television

Alan Ritchson – ostatnio kojarzony głównie z tytułową rolą w serialu Amazon Prime Video “Reacher” – pojawi się w kolejnej “twardzielskiej” kreacji. Wystąpi bowiem w dziesiątej odsłonie kultowej samochodowej serii – “Szybkich i wściekłych”.

Szybcy i wściekli 10 Alan Ritchson pojawi się w sequelu popularnej serii

Serwis “Deadline Hollywood” podaje, że Alan Ritchson dostał rolę w filmie “Fast X”, z którym wiązane są między innymi nazwiska Charlize Theron, Vina Diesela i Michelle Rodriguez. Trwają prace na planie zdjęciowym; reżyserem jest Louis Letterier, który zastąpił na tym stanowisku weterana serii, Justina Lina. Lin pozostaje związany z projektem jako producent; Letterier jest doskonale znany z takich tytułów jak “Transporter”, “Starcie tytanów” czy “Incredible Hulk”.

Ritchson zagra jedną z postaci drugoplanowych – nie ujawniono szczegółów roli. Biorąc pod uwagę kreację centralną w serialu “Reacher”, można spokojnie założyć, że ważna dla jego postaci w “Fast X” będzie choreografia scen walki. To będzie rola godna gwiazdora kina akcji – na jakiego urasta Ritchson. Niedawno 37-latek podpisał kontrakt z wytwórnią Amazon Studios – ma wystąpić w trzech filmach pełnometrażowych tego studia. Jednocześnie aktor będzie pracował przy serialu “Reacher”, który dostał zamówienie na realizację drugiego sezonu.

Obecnie aktor pracuje przy dramacie “Ordinary Angels”, w którym towarzyszy mu laureatka Oscara Hilary Swank (gwiazda zagra kobietę, która próbuje pomóc śmiertelnie choremu dziecku).

Poza Ritchsonem w sequelu “Szybkich…” pojawią się również: Jason Momoa, Ludacris, Tyrese Gibson, Jordana Brewster, Daniela Melchior, Nathalie Emmanuel i Sung Kang. Rolę z “dziewiątki” ma powtórzyć też artystka muzyczna Cardi B, która wylansowała takie hity, jak “I Like It”, “WAP” czy “Bodak Yellow”. Pojawiły się też plotki, że w obsadzie zobaczymy Johna Cenę, Kurta Russella, Lucasa Blacka i Helen Mirren.

Zapowiedziano, że “Szybcy i wściekli 10” doczekają się kolejnego sequela – być może ostatniego w serii. “Dziesiątka” ukaże się w kinach 19 maja przyszłego roku.

Previous Article
Tom Hanks i Robin Wright

Twórcy i obsada "Forresta Gumpa" ponownie spotkają się na planie zdjęciowym

Next Article
Miguel Bernardeau jako Zorro

Kto zagra nowego ekranowego Zorro? Ulubieniec fanów "Szkoły dla elity"

Related Posts
Total
0
Share