Halle Berry w obsadzie dreszczowca od twórcy “Luster” i “Tlenu”

Mother Land Halle Berry
Mother Land Halle Berry w obsadzie thrillera psychologicznego / Foto: Kanał “Jimmy Kimmel Live” na YouTubie

Alexandre Aja powraca z kolejnym projektem. Pochodzący z Paryża filmowiec ma w swoim dorobku między innymi horror “Lustra” z Kieferem Sutherlandem oraz “Rogi” z Danielem Radcliffe’em. Aja znów zwerbował do współpracy pierwszoligową gwiazdę. Halle Berry zagra w jego nowym dreszczowcu o tytule “Mother Land”.

Mother Land Halle Berry w obsadzie psychologicznego thrillera

“Mother Land” zapowiadany jest jako thriller psychologiczny o pewnej udręczonej matce oraz jej dwóch synach-bliźniakach. Kobieta jest terroryzowana przez złowrogą siłę – trwa to od wielu lat. Kiedy jeden z chłopców zaczyna podważać istnienie nadnaturalnej mocy, więź rodzinna zaczyna słabnąć w zastraszającym tempie. Matka i jej synowie walczą o przetrwanie – także jako rodzina.

Za realizację thrillera odpowiedzialne będzie studio 21 Laps Entertainment, którego prezesem jest reżyser Shawn Levy. Nie wiadomo, czy będzie on bezpośrednio związany z projektem. 21 Laps działa na rynku od około 2000 roku i ma w swoim dorobku między innymi nominowany do Oscara “Nowy początek”, komedię przygodową “Free Guy” czy netfliksowy hit “Stranger Things”.

“Mother Land” będzie promowany podczas targów filmowych w Cannes, a studio Lionsgate zajmie się sprzedażą praw dystrybucyjnych na arenie międzynarodowej. Halle Berry najprawdopodobniej wcieli się w rolę tytułowej matki. Aktorka pojawiła się ostatnio w filmie science-fiction “Moonfall”, a obecnie w postprodukcji znajduje się dramat “The Mothership” Matta Charmana z jej udziałem.

W oświadczeniu produkcyjnym Lionsgate czytamy: “Jesteśmy podekscytowani na myśl o współpracy z Alexem i Halle, która jest prawdziwą siłą natury. Jest najlepszym wyborem do takiej roli – zagra matkę, która próbuje chronić swoją rodzinę. Kto lepiej podkręci to napięcie niż Alex (Aja – przyp.)?”

Filmografię Alexandre’a Aji zamyka fantastycznonaukowy thriller “Tlen”, który ukazał się w zasobach Netfliksa wiosną minionego roku.

Previous Article
Hard Matter Frank Grillo

Frank Grillo, Harvey Keitel i Tyrese Gibson w filmie akcji o podzielonej Ameryce

Next Article
Eraser: Reborn Scena z filmu

"Eraser: Reborn" - przedpremierowy klip z reboota "Egzekutora"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share