Twórca “Free Guya” wyreżyseruje trzecią odsłonę serii “Deadpool”

Deadpool 3 Shawn Levy
Foto Prime: Marvel Studios, 20th Century Fox, TSG

Film “Deadpool 3” już dawno powinien ukazać się w kinie – trzeba przyznać, że twórcy sequela mocno się ociągają. Kontynuacja powinna mieć swoją premierę w okolicy 2019 roku, jeszcze na fali popularności “dwójki”. Tak się jednak nie stało, a fani do dzisiaj czekają na superbohaterskie widowisko. Właśnie znalazło ono swojego reżysera.

Deadpool 3 Shawn Levy reżyserem sequela

Ryan Reynolds udostępnił w sieci niedwuznaczne zdjęcie. Na jego profilu w serwisie Twitter pojawił się post z fotografią, którą przedstawia trzech granych przez niego bohaterów: Guya (z komedii “Free Guy”), Adama Reeda (z dostępnego na Netfliksie “Projektu Adam”) oraz Wade’a Wilsona alias Deadpoola. Post opatrzono opisem o treści: “Trzeci film z mojej trylogii, powstałej we współpracy z Shawnem Levy’m, będzie odrobinę ostrzejszy (w oryginale ‘stabby’ – ostry jak nóż, przyp.)”.

Tym samym aktor ujawnił, że ponownie nawiąże współpracę z Shawnem Levy’m, który został wytypowany na stanowisko reżysera “Deadpoola 3”. Panowie nakręcili razem dwa wymienione wyżej obrazy.

Pod koniec lutego Ryan Reynolds powiedział serwisowi “Collider”, że wkrótce “będzie miał nowe wieści w sprawie ‘Deadpoola 3′”. Jak powiedział, tak też zrobił – doniesienia w sprawie kontynuacji okazują się sensacyjne. Drugą odsłonę serii o Wade’dzie Wilsonie wyreżyserował David Leitch, a pierwszą – Tim Miller. Obie części zarobiły po około 780 mln dolarów w kinach.

Shawn Levy zasłynął dzięki familijnej serii “Noc w muzeum”. Nakręcił też kilka odcinków “Stranger Things”.

Previous Article
Moon Knight

"Moon Knight" - nowy klip promocyjny, wypowiedzi Oscara Isaaca i Ethana Hawke'a

Next Article
Wyjazd na weekend Recenzja

„Wyjazd na weekend” – recenzja thrillera z Leighton Meester. Największy hit Netfliksa od miesięcy

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share