“Eraser: Reborn” – przedpremierowy klip z reboota “Egzekutora”

Eraser: Reborn Scena z filmu
Eraser: Reborn Scena z filmu / Foto: Warner Bros. Home Entertainment Group

Studio Warner Bros. Entertainment zaprezentowało nowy materiał wideo z nadchodzącego filmu akcji “Eraser: Reborn”. Będzie to luźny reboot kasowego “Egzekutora” z Arnoldem Schwarzeneggerem. Rolę główną w filmie zagrał brytyjski aktor Dominic Sherwood (“Shadowhunters”, “Dom grozy: Miasto Aniołów”).

Eraser: Reborn Scena z filmu

Na YouTubie Warner Bros. Entertainment udostępniono klip z filmu – to scena stanowiąca preludium do pojedynku między głównym bohaterem a rządowymi agentami. Dominic Sherwood występuje w filmie “Eraser: Reborn” jako Mason Pollard – mężczyzna specjalizujący się w pozorowaniu uśmierceń i zacieraniu śladów po osobach, które chcą “przepaść” bez śladu. Po kolejnej misji wpada w tarapaty. W scenie z filmu (do obejrzenia poniżej) Sherwoodowi towarzyszą Jacky Lai i Susan Danford.

Fani oryginalnego “Egzekutora” muszą wiedzieć, że “Eraser: Reborn” nie jest kontynuacją, a rebootem “jedynki”. Arnold Schwarzenegger nie był w żaden sposób związany z tym projektem, podobnie jak inni aktorzy z oryginału. Część akcji filmu toczy się w afrykańskim Kapsztadzie. Główny bohater odkrywa, że urządzono na niego polowanie – tym razem to on ma zostać “wymazany” przez grupę przestępców.

W obsadzie filmu “Eraser: Reborn” znajdują się również Eddie Ramos, Mampho Brescia, Colin Moss i McKinley Belcher III. Reżyserią filmu zajął się John Pogue – twórca “Piekielnej głębi 3”, scenarzysta “Sekty” i “Wydziału pościgowego”. Premiera widowiska w Stanach Zjednoczonych odbędzie się 7 czerwca 2022, od razu na rynku DVD/Blu-ray. Obraz minie się z dystrybucją kinową. Jesienią ma pojawić się w ofercie platformy HBO Max. O polskiej premierze nic na razie nie wiadomo.

Czytaj też: “Avatar: Istota wody” – pierwszy zwiastun wyczekiwanego filmu Jamesa Camerona

Previous Article
Mother Land Halle Berry

Halle Berry w obsadzie dreszczowca od twórcy "Luster" i "Tlenu"

Next Article
Mace James Franco

James Franco jednak nie padł ofiarą cancel culture. Powstaje nowy film z udziałem gwiazdora

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share