“Eraser: Reborn” – przedpremierowy klip z reboota “Egzekutora”

Eraser: Reborn Scena z filmu
Eraser: Reborn Scena z filmu / Foto: Warner Bros. Home Entertainment Group

Studio Warner Bros. Entertainment zaprezentowało nowy materiał wideo z nadchodzącego filmu akcji “Eraser: Reborn”. Będzie to luźny reboot kasowego “Egzekutora” z Arnoldem Schwarzeneggerem. Rolę główną w filmie zagrał brytyjski aktor Dominic Sherwood (“Shadowhunters”, “Dom grozy: Miasto Aniołów”).

Eraser: Reborn Scena z filmu

Na YouTubie Warner Bros. Entertainment udostępniono klip z filmu – to scena stanowiąca preludium do pojedynku między głównym bohaterem a rządowymi agentami. Dominic Sherwood występuje w filmie “Eraser: Reborn” jako Mason Pollard – mężczyzna specjalizujący się w pozorowaniu uśmierceń i zacieraniu śladów po osobach, które chcą “przepaść” bez śladu. Po kolejnej misji wpada w tarapaty. W scenie z filmu (do obejrzenia poniżej) Sherwoodowi towarzyszą Jacky Lai i Susan Danford.

Fani oryginalnego “Egzekutora” muszą wiedzieć, że “Eraser: Reborn” nie jest kontynuacją, a rebootem “jedynki”. Arnold Schwarzenegger nie był w żaden sposób związany z tym projektem, podobnie jak inni aktorzy z oryginału. Część akcji filmu toczy się w afrykańskim Kapsztadzie. Główny bohater odkrywa, że urządzono na niego polowanie – tym razem to on ma zostać “wymazany” przez grupę przestępców.

W obsadzie filmu “Eraser: Reborn” znajdują się również Eddie Ramos, Mampho Brescia, Colin Moss i McKinley Belcher III. Reżyserią filmu zajął się John Pogue – twórca “Piekielnej głębi 3”, scenarzysta “Sekty” i “Wydziału pościgowego”. Premiera widowiska w Stanach Zjednoczonych odbędzie się 7 czerwca 2022, od razu na rynku DVD/Blu-ray. Obraz minie się z dystrybucją kinową. Jesienią ma pojawić się w ofercie platformy HBO Max. O polskiej premierze nic na razie nie wiadomo.

Czytaj też: “Avatar: Istota wody” – pierwszy zwiastun wyczekiwanego filmu Jamesa Camerona

Previous Article
Mother Land Halle Berry

Halle Berry w obsadzie dreszczowca od twórcy "Luster" i "Tlenu"

Next Article
Mace James Franco

James Franco jednak nie padł ofiarą cancel culture. Powstaje nowy film z udziałem gwiazdora

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share