Stallone na zdjęciu z nowego serialu; reakcje na zwiastun “Niezniszczalnych 4”

Sylvester Stallone
Sylvester Stallone – dwa newsy na poniedziałek / Foto: instagram.com/tulsaking

Mamy dla Was dwa newsy związane z Sylvestrem Stallone’em. Pierwszy dotyczy filmu “Niezniszczalni 4”: na konwencie CinemaCon w Las Vegas pokazano jego zwiastun i para youtuberów postanowiła podzielić się swoimi wrażeniami z projekcji. Kolejne wieści poświęcone są serialowi “Kansas City” (aka “Tulsa King”).

Sylvester Stallone – zwiastun Niezniszczalnych 4, zdjęcie z nowego serialu

Autorzy kanału “GeekTyrant” na YouTubie zapewniają, że w “Niezniszczalnych 4” “dozwolone będą wszystkie chwyty”, a sam film jest “zupełnie pozbawiony granic”. Kontynuacja ma być pokrewna z poprzednimi częściami cyklu, a szczęśliwcy, którzy uczestniczyli w CinemaConie, deklarują, że fani mają się czym ekscytować.

Z klipu na YouTubie dowiadujemy się dodatkowo: “Twórcy podnoszą w filmie wszelkie stawki, to będzie najbardziej efektowny, «największy» sequel. Najbardziej kozacka odsłona serii, świetne kino przygodowe. To nie będzie inteligentny film, ale możecie spodziewać się hardkorowego akcyjniaka, który nie udaje, że jest czymś innym. To będzie takie kino, na jakim się wychowaliśmy; bohaterowie skopią tyłki (przeciwnikom – przyp.).”

Nie wiadomo, kiedy zwiastun “Niezniszczalnych 4” wyląduje w sieci, choć powinno nastąpić to wkrótce. Autorzy youtube’owego kanału obiecują, że trailer jest “absolutnie szalony”, “pełen scen akcji, eksplozji, dopracowanej choreografii scen walki oraz popisów kaskaderskich”.

“SlashFilm” donosi, że w filmie znajdzie się między innymi sekwencja, w której Sylvester Stallone uderza helikopterem w tunel pociągowy. Pod koniec zwiastuna mają pojawić się obiecujące słowa: “To, co widzieliście dotąd, było tylko rozgrzewką”. W skrócie: “Niezniszczalni”, cz. 1-3 nie były tak widowiskowe, jak nadchodząca odsłona czwarta serii.

Jeśli chodzi o serial “Kansas City” (tytuł alternatywny: “Tulsa King”), na instagramowym profilu platformy Paramount+ pojawiło się oficjalne zdjęcie z wizerunkiem Stallone’a – a właściwie jego bohatera, Dwighta “Generała” Manfrediego.

Serial ma mieć premierę “wkrótce”, choć nie podano konkretnej daty. Zgodnie z zapowiedziami wystąpią w nim Stallone, Domenick Lombardozzi, Billy Bob Thornton, Max Casella, Vincent Piazza, Dashiell Connery, Chris Caldovino, Jeff Panzarella, Parker Cassady, Jay Will, Blakelyn Giles i Rob Kirkland.

Previous Article
Land of Bad Russell Crowe

Crowe i Hemsworth w wojskowym filmie sensacyjnym z akcją na Filipinach

Next Article
Zagłada domu Usherów Bruce Greenwood

"Zagłada domu Usherów": kto zastąpi Franka Langellę w roli Rodericka Ushera?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share