Crowe i Hemsworth w wojskowym filmie sensacyjnym z akcją na Filipinach

Land of Bad Russell Crowe
Land of Bad Russell Crowe i Liam Hemsworth w nowym filmie akcji / Foto: Wikimedia Comm.

Liam Hemsworth (“Igrzyska śmierci”) i Russell Crowe (“Thor: Miłość i grom”) spotkają się na planie zdjęciowym filmu akcji “Land of Bad”. Prace nad projektem wystartują we wrześniu tego roku na terenie Australii.

Land of Bad Russell Crowe i Liam Hemsworth w obsadzie nowego akcyjniaka

Russell Crowe wcieli się w postać niejakiego Reapera – wojskowego sił powietrznych, który wyrusza wraz z odziałem operacyjnym Delta Force na misję specjalną. Żołnierze przylatują na południe Filipin, gdzie dochodzi jednak do komplikacji. Misja nie powodzi się oddziałowi, a Reaper ma czterdzieści osiem godzin, by uratować sytuację. Liam Hemsworth zagra kontrolera ruchu lotniczego, który zostaje rzucony w wir niebezpiecznych zdarzeń.

Scenariusz filmu “Land of Bad” przygotowali Will Eubank – twórca “Głębi strachu” oraz “Paranormal Activity: Next of Kin” – i David Frigerio. Eubank zajmie się też reżyserią. Za realizację “Land of Bad” odpowiadają wytwórnie Broken Open Pictures, Volition Media Partners, R.U. Robot i Highland Film Group, a także producenci: Eubank, Frigerio, Michael Jefferson, Adam Beasley, Cindy Bru i John Stalberg.

Arianne Fraser, prezeska studia Highland Film Group, powiedziała: “Praca z tak utalentowanymi aktorami, jak Russell i Liam, jest spełnieniem marzeń. Są to niesamowici wykonawcy i jestem pewna, że na ekranie pokażą, co znaczy silna, braterska więź.”

Na razie nie wiadomo, kiedy nastąpi premiera “Land of Bad”, ale biorąc pod uwagę start okresu zdjęciowego, można przypuszczać, że film ukaże się w ostatnim kwartale 2023 roku.

Projekt zostanie zaprezentowany podczas majowych targów filmowych w Cannes.

Previous Article
Prequel Igrzysk śmierci

Nowe "Igrzyska śmierci" w kinach już w 2023 roku. Znamy dokładną datę premiery

Next Article
Sylvester Stallone

Stallone na zdjęciu z nowego serialu; reakcje na zwiastun "Niezniszczalnych 4"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share