Gwiazda kultowego “Coś za mną chodzi” Maika Monroe w zwiastunie horroru “Watcher”

Watcher Zwiastun
Watcher Zwiastun horroru z Maiką Monroe / Foto: IFC, Imagenation

Studio IFC Films udostępniło na YouTubie oficjalny zwiastun nadchodzącego horroru “Watcher” – w roli głównej Maika Monroe. Gwiazda kultowego “Coś za mną chodzi” wystąpiła w kolejnym straszaku, znów jako terroryzowana młoda kobieta. Premiera “Watchera” już za niewiele ponad miesiąc.

Watcher Zwiastun horroru z akcją w Europie Wschodniej

“Watcher” to historii Julii – młodej Amerykanki, która przeprowadza się do Bukaresztu wspólnie z ukochanym Francisem. Dziewczyna nie potrafi porozumiewać się po rumuńsku i spędza dni samotnie, podczas gdy chłopak ciężko pracuje na ich utrzymanie. W mieście grasuje seryjny morderca o pseudonimie “Pająk”, a Julia zaczyna wierzyć, że jest przez kogoś śledzona i obserwowana. Jej uwagę zwraca pewien tajemniczy sąsiad.

Dziewczynę w tarapatach zagrała Maika Monroe (“Dzień Niepodległości 2”), a jej partnera – Karl Glusman (“Misja Greyhound”). “Watcher” ukaże się 3 czerwca w amerykańskich kinach i 21 czerwca na platformach VOD. Dystrybucją w Stanach Zjednoczonych zajmą się IFC i Shudder, a na arenie międzynarodowej – Focus Features. Nie wiadomo, czy horror będzie pokazywany także w Polsce.

W recenzji dla portalu “Dread Central” film pochwalono jako “zmysłowy”, a w serwisie “Collider” pisano, że “Watcher” jest jak “winieta utkana z autentycznych koszmarów”. Rola Monroe również została ciepło oceniona. Pozytywne głosy na temat horroru pojawiły się także w “Toronto Star”, “The Jam Report”, “Harper’s Bazaar” i na stronie RogerEbert.com.

W filmie wystąpili również Burn Gorman (“Mroczny Rycerz powstaje”), Madalina Anea, Daniel Nuta, Cristina Deleanu i Tudor Petrut. Zdjęcia kręcone były w Rumunii. Poniżej oficjalny plakat z wizerunkiem głównej bohaterki.

Previous Article
Violent Night

Gwiazdor "Stranger Things" w thrillerze sensacyjnym à la "Szklana pułapka"

Next Article
Dune: The Sisterhood Johan Renck

Twórca "Czarnobyla" jednym z reżyserów serialu "Dune: The Sisterhood"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share