Gwiazdor “Stranger Things” w thrillerze sensacyjnym à la “Szklana pułapka”

Violent Night
Violent Night niczym Szklana pułapka / Foto: Wikimedia Comm.; Twentieth Century Fox

Mamy dla Was kolejne wieści z amerykańskiego CinemaConu. Podczas konwentu zaprezentowano pierwsze spojrzenie na film sensacyjny “Violent Night” w reżyserii Tommy’ego Wirkoli. Gwiazdą produkcji jest David Harbour – czyli twardy gliniarz Jim Hopper ze “Stranger Things”. W filmie gra… Świętego Mikołaja.

Violent Night niczym Szklana pułapka. Zapowiedź na CinemaConie

Po prezentacji w sieci pojawiły się pierwsze głosy uczestników seansu (na razie unikające spoilerów). Zgodnie z tytułem film będzie krwawy i brutalny. Na scenie gościł sam David Harbour, który porównał “Violent Night” do “Szklanej pułapki” z Bruce’em Willisem. Po pokazie film chwalony był za sceny walki, czarny humor i podobieństwo do serii “Die Hard” (postać Harboura inspirowana jest Johnem McClane’em).

W filmie grupa bezlitosnych najemników włamuje się do posiadłości pewnej obrzydliwie bogatej rodziny. Jest Boże Narodzenie i bogacze stają się zakładnikami szaleńców. Agresorzy nie są przygotowani na pojedynek, który za chwilę nastąpi. Ich przeciwnikiem zostanie pewien mężczyzna w przebraniu Świętego Mikołaja (Harbour) – doskonale wykwalifikowany do brutalnej walki.

John Leguizamo występuje w “Violent Night” jako czarny charakter, a w obsadzie znajdują się również Cam Gigandet, znana z serii “W krzywym zwierciadle” Beverly D’Angelo, André Eriksen, Alex Hassell, Alexis Louder i Edi Patterson.

Jednym z producentów filmu jest David Leitch (“Deadpool 2”, “John Wick”, “Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw”). Obraz zostanie wydany przez studio Universal Pictures 2 grudnia 2022 roku.

Previous Article
Fear the Night Maggie Q

Maggie Q zagra w filmie akcji Neila LaBute'a "Fear the Night"

Next Article
Watcher Zwiastun

Gwiazda kultowego “Coś za mną chodzi” Maika Monroe w zwiastunie horroru "Watcher"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share