Zakończono zdjęcia do horroru “Halloween Ends”. Czy w nowej odsłonie serii Myers wpadnie do klubu ze striptizem?

Halloween Ends Koniec zdjęć
Halloween Ends Koniec zdjęć do filmu / Foto Prime: Universal, Miramax, Blumhouse, Trancas International

Na planie zdjęciowym horroru “Halloween Ends” padł ostatni klaps. Slasher, którego głównym antybohaterem jest nożownik Michael Myers, ukaże się w kinach jesienią tego roku i będzie ostatnią częścią serii z udziałem Jamie Lee Curtis.

Halloween Ends Koniec zdjęć do filmu

Informacje o zakończeniu prac na planie potwierdził producent Ryan Turek na swoim profilu w serwisie Instagram. Filmowiec opublikował fotografię, która przedstawia ekipę realizacyjną na tle zachodzącego słońca. W pracach plenerowych wzięło udział kilkadziesiąt osób. Post, z datą publikacji 10 marca, opatrzony został opisem:

— To ostatni wieczór pracy na planie. Padł finalny klaps. Podróż była niesamowita, a aktorzy i członkowie ekipy – wspaniali. Oczywiście czeka nas teraz etap postprodukcji, ale to wieczór pełen gorących emocji.

Co ciekawe, na zdjęciu widzimy billboard reklamujący klub ze striptizem The Rabbit in Red Lounge. “Wystąpił” on w horrorze “Halloween”, jednak w tym z 2007 roku, reżyserowanym przez Roba Zombiego. Aktorka Sheri Moon Zombie zagrała w filmie Deborah Myers – matkę Michaela i tancerkę erotyczną, która pracuje w tym właśnie przybytku.

Zdjęcia do nadchodzącego “Halloween Ends” wystartowały w połowie stycznia, a twórcy posługiwali się roboczym tytułem “Cave Dweller”. Ostatnie materiały z udziałem Jamie Lee Curtis nakręcono 22 lutego, po miesiącu pracy. Można więc wnioskować, że w nowej odsłonie serii Laurie Strode będzie gościła na ekranie częściej niż w “Halloween Kills”.

Reżyserowany przez Davida Gordona Greena horror ukaże się w kinach 14 października 2022 roku. “Halloween Ends” będzie ostatnią częścią nowej trylogii, którą Green zainicjował cztery lata temu. Możliwe, że w przyszłości Curtis nie powróci już w roli Strode, a w filmie dojdzie do jej finalnego starcia z psychopatycznym Michaelem Myersem.

Green zapowiedział, że “Halloween Ends” będzie z jednej strony slasherem, a z drugiej – kinem coming-of-age o dojrzewaniu. Reżyser przyznaje, że odsłonę “Halloween zabija” wyróżniała “cyrkowa wręcz przemoc” i obiecuje, że nowy film o Myersie będzie bliższy początkom serii.

W obsadzie, poza Curtis, znajdują się również Andi Matichak, Will Patton, James Jude Courtney, Nick Castle, Kyle Richards i Michael O’Leary.

Previous Article
Zadzwoń do Saula Sezon 6 Zwiastun

"Zadzwoń do Saula" - zwiastun 6. i ostatniego sezonu serialu

Next Article
Drive My Car Premiera

Premiera w polskich kinach: japońska perełka "Drive My Car". 4 nominacje do Oscara!

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share