Jamie Foxx kontra kalifornijskie wampiry. Znamy datę premiery filmu “Day Shift” na Netfliksie

Day Shift Data premiery
Day Shift Data premiery filmu / Foto: Netflix, Impossible Dream Entert.

Netflix ujawnił datę premiery swojego nadchodzącego horroru komediowego “Day Shift”. Jamie Foxx wystąpił w filmie jako troskliwy ojciec i czyściciel basenów, który zmuszony jest stanąć do walki z grupą kalifornijskich wampirów. W obsadzie znajdują się też Snoop Dogg i Scott Adkins.

Day Shift Data premiery na Netflixie

Oryginalny projekt serwisu Netflix ukaże się na naszych ekranach już latem – 12 sierpnia. Kilka krótkich scen z filmu zaprezentowano już na początku lutego, w youtube’owym klipie, na który złożyły się zapowiedzi netfliksowych nowości. Na pełnoprawny zwiastun “Day Shift” musimy jeszcze zaczekać, choć powinien zadebiutować w sieci w ciągu najbliższych paru tygodni.

Film połączy ze sobą komedię, horror i kino akcji. Jamie Foxx pojawi się w “Day Shift” ciężko pracujący, samotny ojciec, którego głównym celem jest troska o bystrą córkę i zapewnienie jej lepszego życia. Akcja toczy się w dolinie San Fernando, a mężczyzna za dnia pracuje jako czyściciel basenów. Nocą ma inne, mniej konwencjonalne zajęcia. Jest częścią międzynarodowego stowarzyszenia, które poluje na grasujące w mieście wampiry.

Na drugim planie zobaczymy też gwiazdora kina kopanego, Scotta Adkinsa, choć nie wiadomo, kogo zagrał. Biorąc pod uwagę jego dotychczasową karierę i dobór ról, będzie jednym z łowców wampirów. Obsadę “Day Shift” zasilają również Snoop Dogg, Dave Franco (“Nerve”), Steve Howey (“Shameless: Niepokorni”), Meagan Good, Oliver Masucci i Karla Souza.

Za reżyserię “Day Shift” odpowiada J.J. Perry, a scenariusz przygotowali Shay Hatten (“Armia umarłych”) oraz Tyler Tice. Reżyser “Johna Wicka”, Chad Stahelski, jest jednym z producentów. Jamie Foxx objął stanowisko producenta wykonawczego.

Poniżej Foxx w roli głównej, na zdjęciu z filmu.

Previous Article
Poker Face Adrien Brody

Adrien Brody w serialu kryminalnym reżysera "Gwiezdnych wojen"

Next Article
Batman 2 potwierdzony

Warner Bros. zapowiada dwa nadchodzące sequele: "Batmana 2" i "Zakonnicę 2"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share