Scott Adkins kontra złowrogi klaun: nowe zdjęcie z filmu “Accident Man 2”; data premiery

Accident Man 2
Accident Man 2 – zdjęcie z filmu, data premiery / Foto Prime: Twitter.com/TheScottAdkins

Trwają prace montażowe nad nowym filmem akcji, w którym wystąpił Scott Adkins. Mowa o projekcie “Accident Man 2”, który stanowi sequel komedii sensacyjnej “Pan «Wypadek»”. W sieci ukazało się nowe zdjęcie zza kulis; znamy przybliżoną datę premiery.

Accident Man 2: zdjęcie zakulisowe, data premiery

W mediach społecznościowych pojawił się post, którego autorem jest Scott Adkins. Gwiazdor kina kopanego i pięściarskiego promuje swój nadchodzący film, “Accident Man 2”, który obecnie znajduje się na etapie postprodukcji. W sieci zaprezentował zakulisowe zdjęcie z sequela – to ujęcie, na którym jego bohater atakuje… złowrogiego klauna. Fotografię na Twitterze opatrzono opisem:

— Beau Fowler jako Poco, Morderczy Klaun stał się ofiarą mojego kopnięcia z półobrotu. Film ukaże się już jesienią tego roku. Jeśli jesteście fanami sztuk walki i obłędnych, komediowych filmów akcji, jestem pewien, że pokochacie ten projekt!

W filmie wystąpią Adkins, Fowler, a ponadto także Ray Stevenson, Zara Phythian, Sarah Chang i Faisal Mohammed. Odtwórca roli głównej był też pomysłodawcą filmu, do którego scenariusz napisał Stu Small. Reżyserią zajął się duet George Kirby i Harry Kirby.

Czytaj też: Scott Adkins solidaryzuje się z Ukrainą – “Stoję dumnie z wami, Boyka jest Ukraińcem”

“Accident Man 2” to kontynuacja dobrze ocenionego filmu akcji z 2018 roku, który w Polsce ukazał się na rynku DVD pod tytułem “Pan «Wypadek»”. Opowiadał on o Mike’u Fallonie – płatnym zabójcy, który postanawia zemścić się na osobach odpowiedzialnych za śmierć jego ukochanej.

Produkcja sequela ruszyła w listopadzie ubiegłego roku na Malcie, m.in. w malowniczej Valletcie. W ostatnich latach kręcono tu chociażby horror science-fiction “The Seed” Sama Walkera oraz gejowski melodramat “Firebird”.

Previous Article
Ashton Kutcher i Mila Kunis

Ashton Kutcher i Mila Kunis zorganizowali zbiórkę na rzecz Ukraińców. Zebrali ponad 30 mln USD

Next Article
We Own This City Zwiastun

Zwiastun serialu HBO "We Own This City". Premiera w przyszłym miesiącu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share