Adrien Brody w serialu kryminalnym reżysera “Gwiezdnych wojen”

Poker Face Adrien Brody
Poker Face Adrien Brody w serialu od twórcy Ostatniego Jedi / Foto: Wikimedia Commons

Zdobywca Nagrody Akademii Filmowej Adrien Brody nawiąże współpracę z Rianem Johnsonem – reżyserem filmu “Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”. 49-letni aktor pojawi się w serialu kryminalnym “Poker Face”, z którym związana jest również Natasha Lyonne (gwiazda netfliksowego “Russian Doll”).

Poker Face Adrien Brody dołączył do obsady serialu Riana Johnsona

O serialu wciąż niewiele wiadomo. Ujawniono tylko, że będzie to kryminał typu whodunnit, o zagadkowym morderstwie. Do fabuły wprowadzone zostaną liczne postacie o bogatej charakterystyce, intryga będzie zawiła, a na widzów czeka wiele niespodzianek. Poza Adrienem Brodym i Natashą Lyonne w serialu wystąpią Joseph Gordon-Levitt (“Incepcja”), Benjamin Bratt (“Skazany”), David Castañeda (“The Umbrella Academy”) oraz Stephanie Hsu (“Wszystko wszędzie naraz”).

Brody pracował już z Rianem Johnsonem na planie dramatu przygodowego “Niesamowici bracia Bloom” (2008). Filmografię reżysera zasilają dodatkowo takie tytuły, jak “Looper – Pętla czasu” oraz “Na noże”. Obecnie powstaje sequel drugiego z tych filmów.

Serial “Poker Face” ma przypominać kryminalne produkcje z lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych (reżyser sam deklaruje, że jest ich wielkim fanem). Pierwszy sezon będzie liczył dziesięć odcinków; showrunnerkami są siostry Nora i Lilla Zuckerman. Wśród producentek wykonawczych “Poker Face” znajdują się Natasha Lyonne i Maya Rudolph.

Czytaj też: “X” w reżyserii Ti Westa – recenzja nowego slashera od studia A24. Ambitny, transgresyjny horror

Previous Article
Szybcy i wściekli 10 Justin Lin

Kłopoty na planie "Szybkich i wściekłych 10". Reżyser opuszcza projekt

Next Article
Day Shift Data premiery

Jamie Foxx kontra kalifornijskie wampiry. Znamy datę premiery filmu "Day Shift" na Netfliksie

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share