Adrien Brody w serialu kryminalnym reżysera “Gwiezdnych wojen”

Poker Face Adrien Brody
Poker Face Adrien Brody w serialu od twórcy Ostatniego Jedi / Foto: Wikimedia Commons

Zdobywca Nagrody Akademii Filmowej Adrien Brody nawiąże współpracę z Rianem Johnsonem – reżyserem filmu “Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”. 49-letni aktor pojawi się w serialu kryminalnym “Poker Face”, z którym związana jest również Natasha Lyonne (gwiazda netfliksowego “Russian Doll”).

Poker Face Adrien Brody dołączył do obsady serialu Riana Johnsona

O serialu wciąż niewiele wiadomo. Ujawniono tylko, że będzie to kryminał typu whodunnit, o zagadkowym morderstwie. Do fabuły wprowadzone zostaną liczne postacie o bogatej charakterystyce, intryga będzie zawiła, a na widzów czeka wiele niespodzianek. Poza Adrienem Brodym i Natashą Lyonne w serialu wystąpią Joseph Gordon-Levitt (“Incepcja”), Benjamin Bratt (“Skazany”), David Castañeda (“The Umbrella Academy”) oraz Stephanie Hsu (“Wszystko wszędzie naraz”).

Brody pracował już z Rianem Johnsonem na planie dramatu przygodowego “Niesamowici bracia Bloom” (2008). Filmografię reżysera zasilają dodatkowo takie tytuły, jak “Looper – Pętla czasu” oraz “Na noże”. Obecnie powstaje sequel drugiego z tych filmów.

Serial “Poker Face” ma przypominać kryminalne produkcje z lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych (reżyser sam deklaruje, że jest ich wielkim fanem). Pierwszy sezon będzie liczył dziesięć odcinków; showrunnerkami są siostry Nora i Lilla Zuckerman. Wśród producentek wykonawczych “Poker Face” znajdują się Natasha Lyonne i Maya Rudolph.

Czytaj też: “X” w reżyserii Ti Westa – recenzja nowego slashera od studia A24. Ambitny, transgresyjny horror

Previous Article
Szybcy i wściekli 10 Justin Lin

Kłopoty na planie "Szybkich i wściekłych 10". Reżyser opuszcza projekt

Next Article
Day Shift Data premiery

Jamie Foxx kontra kalifornijskie wampiry. Znamy datę premiery filmu "Day Shift" na Netfliksie

Related Posts
Total
0
Share