Reitman o sequelu filmu “Pogromcy duchów. Dziedzictwo”. Powróci Vlad z Karpat?

Pogromcy duchów. Dziedzictwo sequel
Pogromcy duchów. Dziedzictwo Sequel ma szanse powstać / Foto Prime: Columbia Pictures

Jason Reitman – reżyser powstałej niedawno komedii fantastycznonaukowej “Pogromcy duchów. Dziedzictwo” – został zapytany, czy w kolejnej kontynuacji powróci jedna z ikonicznych postaci: Vlad z Karpat. W przeszłości ekscentryka fizycznie zagrał Wilhelm von Homburg (alias Norbert Grupe), a głos podłożył mu Max von Sydow. Według Reitmana Vlad bez problemu mógłby zostać wpleciony do scenariusza następnego sequela.

Pogromcy duchów. Dziedzictwo Sequel ma szansę powstać

W wywiadzie dla portalu “The Playlist” Jason Reitman wypowiedział się na temat niejakiego Vigo z Karpat – postaci, która pojawiła się w filmie “Pogromcy duchów II” z 1989 roku. W jednej z kultowych scen tej komedii obraz, przedstawiający Vigo, ożył, a sam despota opętał jednego z bohaterów. Pochodzący z Karpat książę był sadystą i tyranem, który żył na przełomie XVI i XVII wieku. Wizerunek postaci częściowo zainspirował Wład Palownik. Reitman zapowiedział:

— Jest dużo możliwości powrotu tego bohatera. Może powstały inne obrazy, na których Vigo jeździ konno lub nabija kogoś na pal.

Reitman dodaje, że chciałby, aby przyszły film z serii “Ghostbusters” wyreżyserował “któryś z jego idoli” – nie podał jednak konkretnego nazwiska. Krążą plotki, że faworytką Reitmana jest Diablo Cody – nagrodzona Oscarem za scenariusz komediodramatu “Juno”.

Sequel “Pogromców duchów. Dziedzictwa” nie został dotąd potwierdzony, choć ciepłe recenzje i solidny start w notowaniach box-office’u przemawiają za teorią, że do kontynuacji dojdzie. W Ameryce Północnej oczekiwano, że “Dziedzictwo” zarobi maksymalnie 35 mln USD w weekend premierowy. Ostatecznie widowisko zgarnęło 44 mln, plasując się na szczycie box-office’u.

Pogromcy duchów. Dziedzictwo Sequel z udziałem Vigo z Karpat?

Previous Article
Chucky sezon 2

Serialowy "Chucky" oficjalnie przedłużony na 2. sezon

Next Article
Mad Max: Furiosa Tom Burke

"Mad Max: Furiosa" - Tom Burke zastępuje Yahyę Abdula-Mateena II

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share