Różowowłosa Megan Fox i Machine Gun Kelly w zwiastunie filmu “Good Mourning”

Good Mourning Zwiastun
Good Mourning Zwiastun filmu z Megan Fox / Foto: Cedar Park Studios, Raven Capital Manag., Open Road, Briarcliff

Amerykańskie studio Open Road zaprezentowało oficjalny zwiastun swojej nadchodzącej premiery. Mowa o komedii “Good Mourning” – w rolach przodujących Megan Fox i Machine Gun Kelly, który jest też reżyserem przedsięwzięcia.

Good Mourning Zwiastun komedii z Megan Fox i Machine Gunem Kelly’m

Na zwiastun filmu składają się między innymi: ujęcia różowowłosej Megan Fox, Machine Gun Kelly bawiący się swoim image’em przed lustrem, a nawet scena, w której odziany w futerko Danny Trejo wymachuje przed bohaterem wielką… maczugą. Komedia “Good Mourning” opowiada o gwiazdorze dużego ekranu, Londonie Ransomie, którego uporządkowane życie zmienia się nie do poznania, gdy musi dokonać wyboru między prawdziwą miłością a rolą w wysokobudżetowej produkcji. Udział w tym filmie może przynieść mu jeszcze większą popularność.

Jest to debiut reżyserski Kelly’ego, który w Stanach Zjednoczonych zostanie premierowo pokazany 20 maja. O polskiej dystrybucji nic dotąd nie powiedziano; być może prędzej czy później obraz trafi na którąś platformę streamingową. Wydaje się to możliwe choćby ze względu na obsadę aktorską. W filmie wystąpili między innymi Kelly, Fox, Trejo, znany z “Saturday Night Live” Pete Davidson, Zach Villa (czyli zabójczy Richard Ramirez z “American Horror Story: 1984”), Becky G, Dove Cameron i Mercy Malick.

Amerykański dystrybutor obiecuje, że “Good Mourning” to “dzika komedia”, przy której widzowie będą “zwijać się ze śmiechu”. Megan Fox zobaczymy w tym roku jeszcze w dramacie “Taurus” (u boku Scoota McNairy’ego i – ponownie – Machine Guna Kelly’ego) oraz w filmie akcji “Niezniszczalni 4”.

Good Mourning Zwiastun – wideo

Previous Article
Being Mortal Bill Murray

Bill Murray w tarapatach. Wstrzymano produkcję filmu "Being Mortal"

Next Article
The Kill Room Joe Manganiello

Joe Manganiello w obsadzie komediowego thrillera z Thurman i Jacksonem

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share