Danny Trejo i Shannon Elizabeth w obsadzie kryminału o handlu żywym towarem

Alone Today Danny Trejo
Alone Today Danny Trejo i Shannon Elizabeth dołączyli do obsady filmu / Foto Prime: Wikimedia Commons

Danny Trejo (“3 from Hell”) i Shannon Elizabeth (“Jay i Cichy Bob powracają”) dołączyli do obsady filmu “Alone Today”. Będzie to kryminał o kobiecie, która postanawia uratować grupę dziewczyn sprzedanych do Meksyku w ramach handlu żywym towarem.

Alone Today Danny Trejo i Shannon Elizabeth w obsadzie kryminału o handlu ludźmi

Obraz reżyseruje Wendy Wilkins. W obsadzie znajdują się też Frank Whaley, znany przede wszystkim jako Brett z kultowego “Pulp Fiction”, oraz sama Wilkins. Film oparto na kanwie autentycznych zdarzeń. Shannon Elizabeth występuje w nim jako kobieta tkwiąca w nieszczęśliwym związku z mężem-oprawcą – detektywem policyjnym. Mężczyzna zamieszany jest handel żywym towarem – pomaga przedostać niewolnice seksualne przez meksykańską granicę. Bohaterka postanawia uratować grupę dziewczyn z furgonetki – potem chce przepaść bez śladu i zapomnieć o sadystycznym małżonku. Plany nie idą po jej myśli.

Wilkins, która jest byłą policjantką, napisała w przeszłości książkę “Sex, Love & Cops: A Memoir of My Five Years as a Young Cop”. Zdjęcia do projektu “Alone Today” ruszają jeszcze przed końcem roku na terenie Los Angeles. Kryminał wyprodukuje Rob Margolies za pośrednictwem Different Duck Films.

Trejo wystąpił niedawno w horrorze “The Legend of La Llorona”, który ukaże się już 11 stycznia. Elizabeth jest najbardziej znana ze swoich ról w “Strasznym filmie”, serii “American Pie” oraz komedii “Jay i Cichy Bob kontratakują”.

Previous Article
Jak pokochałam gangstera Zwiastun

"Jak pokochałam gangstera" - zwiastun nowego, polskiego filmu kryminalnego produkcji Netfliksa

Next Article
The Northman Zwiastun

"The Northman" - zwiastun nowego filmu Roberta Eggersa, twórcy "Lighthouse"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share