Pete Davidson jako pracownik domu niespokojnej starości w dreszczowcu “The Home”

The Home Pete Davidson
The Home Pete Davidson w filmie twórcy Nocy oczyszczenia / Foto Prime: instagram.com/petedavidsons

Znany z programu telewizyjnego “Saturday Night Live” Pete Davidson wystąpi w nowym projekcie Jamesa DeMonaco, twórcy serii “Noc oczyszczenia”. Komik dostał angaż do dreszczowca o tytule “The Home”, gdzie zagra pracownika domu spokojnej starości, w którym dzieją się podejrzane rzeczy.

The Home Pete Davidson gwiazdą nowego dreszczowca

“The Home” będzie mieszanką thrillera i horroru, a Pete Davidson zagra w filmie postać Maksa – młodego mężczyzny, który podejmuje pracę w domu spokojnej starości. Bohater musi zmierzyć się z demonami swojej przeszłości, a na miejscu poznaje pracowników obiektu i innych opiekunów. Wygląda na to, że kryją oni pewien mroczny sekret. Czwarte piętro domu opieki jest zamknięte i nikt nie ma na nie wstępu. Max postanawia zbadać przestrzeń.

James DeMonaco – reżyser i scenarzysta “The Home” – nakręcił trzy pierwsze odsłony serii “Noc oczyszczenia”. Skrypt swojego nowego projektu przygotował wspólnie z Adamem Canto. Za produkcję dzieła odpowiada Bill Block, który pracował m.in. przy “Furii”, “Dystrykcie 9” czy “Vanilla Sky”.

Pete Davidson od 2014 roku pojawia się w programie “Saturday Night Live”. Na dużym ekranie występował dotąd w rolach komediowych: w “Wykolejonej”, “The Jesus Rolls” czy ubiegłorocznym “Legionie samobójców: The Suicide Squad”, gdzie zagrał drugoplanową postać Richarda Hertza alias Blackguarda. Komik pojawi się także w slasherze “Bodies, Bodies, Bodies”, który obecnie znajduje się na etapie postprodukcji.

Previous Article
Krzyk 2022 Recenzja

„Krzyk” (2022) – recenzja bez spoilerów. Najbrutalniejsza odsłona serii, mistrzowski scenariusz

Next Article
Aquaman and the Lost Kingdom

Ukończono zdjęcia do "Aquamana 2" z Jasonem Momoą

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share