“Knock at the Cabin” M. Nighta Shyamalana – ruszyły prace nad filmem

Knock at the Cabin
Knock at the Cabin – ruszyły prace na planie zdjęciowym / Foto Prime: Twitter.com/MNightShyamalan

Wczoraj oficjalnie wystartowały zdjęcia do filmu “Knock at the Cabin” – będzie to piętnasty z kolei (!) pełny metraż M. Nighta Shyamalana. Zobaczymy w nim między innymi Dave’a Bautistę i Jonathana Groffa.

Knock at the Cabin – pierwszy klaps na planie zdjęciowym

M. Night Shyamalan zamieścił na Twitterze post, który opatrzył opisem: “Pierwszy dzień. Pierwsze ujęcie. Piętnasty pełny metraż! ‘Knock at the Cabin’.” Załączone zdjęcie przedstawia reżysera kryjącego się za maską antycovidową. W dłoni trzyma klaps filmowy: kręcona była scena #28. Oczywiście o scenariuszu filmu nic na razie nie wiadomo. Klaps podpowiada, że akcja nowego projektu Shyamalana będzie toczyć się w chłodnym, dżdżystym lesie. Brzmi zachęcająco?

Straszak “Knock at the Cabin” zgodnie z planem ma ukazać się 3 lutego 2023 roku. Dystrybucją zajmie się studio Universal Pictures, które podpisało z reżyserem umowę na realizację dwóch filmów. Pierwszy, thriller “Old” z Alexem Wolffem i Rufusem Sewellem, ukazał się latem ubiegłego roku. W prace nad “Knock…” zaangażowana jest wytwórnia Blinding Edge Pictures.

Choć fabuła “Knock at the Cabin” nie jest znana, ujawniono obsadę nowości od mistrza filmowych niespodzianek i zaskakujących zakończeń. W filmie wystąpią Dave Bautista (“Strażnicy Galaktyki”), Jonathan Groff (“Spojrzenia”), Ben Aldridge (“Pennyworth”), Rupert Grint (seria o Harrym Potterze), Nikki Amuka-Bird (“Old”, “Omen”), Abby Quinn oraz William Ragsdale.

Serwis “Bloody Disgusting” zasugerował, że film będzie horrorem typu home invasion toczącym się podczas apokalipsy. Shyamalan napisał też skrypt i jest jednym z producentów. Inne stanowiska producenckie zajmują Marc Bienstock, Ashwin Rajan i Steven Schneider.

Previous Article
Ezra Miller aresztowany

Ezra Miller znów narozrabiał: zaatakował kobietę na prywatnym przyjęciu

Next Article
Blair Witch Project

"Blair Witch Project" doczeka się nowego sequela? Lionsgate chce wskrzesić serię

Related Posts
Total
0
Share