“Knock at the Cabin” M. Nighta Shyamalana – ruszyły prace nad filmem

Knock at the Cabin
Knock at the Cabin – ruszyły prace na planie zdjęciowym / Foto Prime: Twitter.com/MNightShyamalan

Wczoraj oficjalnie wystartowały zdjęcia do filmu “Knock at the Cabin” – będzie to piętnasty z kolei (!) pełny metraż M. Nighta Shyamalana. Zobaczymy w nim między innymi Dave’a Bautistę i Jonathana Groffa.

Knock at the Cabin – pierwszy klaps na planie zdjęciowym

M. Night Shyamalan zamieścił na Twitterze post, który opatrzył opisem: “Pierwszy dzień. Pierwsze ujęcie. Piętnasty pełny metraż! ‘Knock at the Cabin’.” Załączone zdjęcie przedstawia reżysera kryjącego się za maską antycovidową. W dłoni trzyma klaps filmowy: kręcona była scena #28. Oczywiście o scenariuszu filmu nic na razie nie wiadomo. Klaps podpowiada, że akcja nowego projektu Shyamalana będzie toczyć się w chłodnym, dżdżystym lesie. Brzmi zachęcająco?

Straszak “Knock at the Cabin” zgodnie z planem ma ukazać się 3 lutego 2023 roku. Dystrybucją zajmie się studio Universal Pictures, które podpisało z reżyserem umowę na realizację dwóch filmów. Pierwszy, thriller “Old” z Alexem Wolffem i Rufusem Sewellem, ukazał się latem ubiegłego roku. W prace nad “Knock…” zaangażowana jest wytwórnia Blinding Edge Pictures.

Choć fabuła “Knock at the Cabin” nie jest znana, ujawniono obsadę nowości od mistrza filmowych niespodzianek i zaskakujących zakończeń. W filmie wystąpią Dave Bautista (“Strażnicy Galaktyki”), Jonathan Groff (“Spojrzenia”), Ben Aldridge (“Pennyworth”), Rupert Grint (seria o Harrym Potterze), Nikki Amuka-Bird (“Old”, “Omen”), Abby Quinn oraz William Ragsdale.

Serwis “Bloody Disgusting” zasugerował, że film będzie horrorem typu home invasion toczącym się podczas apokalipsy. Shyamalan napisał też skrypt i jest jednym z producentów. Inne stanowiska producenckie zajmują Marc Bienstock, Ashwin Rajan i Steven Schneider.

Previous Article
Ezra Miller aresztowany

Ezra Miller znów narozrabiał: zaatakował kobietę na prywatnym przyjęciu

Next Article
Blair Witch Project

"Blair Witch Project" doczeka się nowego sequela? Lionsgate chce wskrzesić serię

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share