Jonathan Groff i Ben Aldridge w nowym filmie M. Nighta Shyamalana

Knock at the Cabin Jonathan Groff
Knock at the Cabin Jonathan Groff i Ben Aldridge dołączają do obsady / Foto Prime: Warner Bros., Village Roadshow; Wikimedia Commons

Poszerza się obsada nadchodzącego filmu M. Nighta Shyamalana, “Knock at the Cabin”. Widowisko studia Universal Pictures zyskało nowych aktorów – to Jonathan Groff i Ben Aldridge. Gwiazdą filmu jest Dave Bautista.

Knock at the Cabin Jonathan Groff wśród członków obsady

Nowy film mistrza filmowych niespodzianek i zaskakujących zakończeń – M. Nighta Shyamalana – na razie pozostaje zagadką. Wiadomo jedynie, że zagra w nim Dave Bautista (“Strażnicy Galaktyki”), a jako data premiery podawany jest 3 lutego 2023 roku. Nie jest znany nawet zarys fabularny. Teraz ujawniono dwa kolejne nazwiska aktorów: w filmie “Knock at the Cabin” zagrają Jonathan Groff i Ben Aldridge.

Pierwszy znany jest zwłaszcza jako Patrick ze “Spojrzeń” HBO, Holden Ford w serialu kryminalnym “Mindhunter” oraz Jesse St. James w musicalowym serialu “Glee” Ryana Murphy’ego. W ubiegłym roku widzieliśmy Groffa też w widowisku “Matrix Zmartwychwstania”, gdzie zagrał Smitha.

Ben Aldridge pojawił się jako Thomas Wayne – ojciec Batmana – w serialu HBO Max “Pennyworth”. Grał również w filmach “Droga do zapomnienia” i “First Light”, choć najbardziej kojarzony jest z pracą telewizyjną.

Fabułę “Knock at the Cabin” przygotował sam M. Night Shyamalan. Dystrybucją filmu zajmie się studio Universal Pictures.

Previous Article
Fortress: Sniper's Eye

Zwiastun filmu "Fortress: Sniper's Eye" z Bruce'em Willisem. Zapowiada się sztampowe kino akcji

Next Article
American Horror Story Sezon 11 Data premiery

"American Horror Story" - znamy datę premiery 11. sezonu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share