Ezra Miller znów narozrabiał: zaatakował kobietę na prywatnym przyjęciu

Ezra Miller aresztowany
Ezra Miller aresztowany / Foto: Wikimedia Commons

Ezra Miller (“The Flash”) od dłuższego czasu wywołuje wokół siebie sporo kontrowersji. Już parokrotnie atakował niewinne osoby i sytuacja znów się powtórzyła. Wszystko dlatego, że został wyproszony z prywatnej imprezy.

Ezra Miller aresztowany. Brutalny atak na Hawajach

Tym razem gwiazdor filmów DC “narozrabiał” w prywatnym domu, gdzie przebywał jako gość. 29-latek – znany m.in. z dramatu psychologicznego “Musimy porozmawiać o Kevinie” – został zatrzymany przez hawajskie władze, bo w ekstremalny sposób zareagował na sugestię, że powinien opuścić przyjęcie. 26-letnia kobieta doznała poważnych obrażeń po tym, jak Miller rzucił w nią krzesłem. Do incydentu doszło w miejscowości Pāhoa.

Amerykański aktor został zatrzymany i aresztowany. Świadkowie zdarzenia trafili na przesłuchanie. Ofiara napaści stwierdziła, że nie jest jej potrzebna pomoc lekarska, choć ponoć miała rozcięte czoło.

Miller został wypuszczony na wolność, ale prawdopodobnie zostaną postawione mu zarzuty napaści.

W ubiegłym miesiącu Miller był “bohaterem” innych kontrowersji. Był gościem baru karaoke w hawajskim Hilo, gdzie wykrzykiwał niecenzuralne słowa w kierunku śpiewających. W pewnym momencie odebrał mikrofon 23-latce; później dwie osoby skarżyły się, że zostały zaatakowane przez aktora. W 2020 roku do sieci wyciekło nagranie, które miało pokazywać Ezrę Millera duszącego kobietę i rzucającego ofiarą o ziemię. Serwis “Variety” potwierdził, że do incydentu doszło w barze w Reykjaviku.

Previous Article
Let Them Die Matthew Lillard

Znany z "Krzyku" Matthew Lillard wyprodukuje "high-conceptowy" horror o wampirach

Next Article
Knock at the Cabin

"Knock at the Cabin" M. Nighta Shyamalana - ruszyły prace nad filmem

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share