Kristen Stewart w “romantycznym thrillerze” studia A24 o mrocznej stronie… kulturystyki

Love Lies Bleeding Kristen Stewart
Love Lies Bleeding Kristen Stewart w obsadzie intrygującego thrillera / Foto: Wikimedia Commons

Kristen Stewart (“Sils Maria”) dostała angaż do filmu “Love Lies Bleeding”, który powstanie dzięki wytwórni A24, specjalizującej się w kinie art-house’owym. Projekt zapowiadany jest jako “romantyczny thriller”, osadzony w świecie profesjonalnej kulturystyki.

Love Lies Bleeding Kristen Stewart w obsadzie intrygującego thrillera

Film wyreżyseruje Rose Glass – twórczyni znakomicie ocenionego horroru psychologicznego “Saint Maud” (był to jej pełnometrażowy debiut). Obraz zdobył nominację do nagrody Brytyjskiej Akademii Filmowej w kategorii najlepszy film brytyjski. Z kolei Kristen Stewart ubiegała się niedawno o Oscara za swoją pierwszoplanową kreację w dramacie psychologicznym “Spencer” (zagrała księżną Dianę).

Nie ujawniono szczegółów fabularnych “Love Lies Bleeding”. Film zapowiedziano jako “romans podsycany przez ego, pożądanie oraz etos amerykańskiego snu”. Ma to być dreszczowiec osadzony w świecie profesjonalnej kulturystyki, skupiający się na ekstremalnych cechach charakteru, jakie potrzebne są, by odnieść sukces w tym sporcie. Ponoć Stewart zagra nadopiekuńczą partnerkę dziewczyny startującej w zawodach sylwetkowych. Zarys fabuły brzmi enigmatyczne, a po Glass na pewno można spodziewać się artystycznego, nieoczywistego kina.

Czytaj też: Powstaje nowy gejowski romans – w rolach głównych Josh O’Connor i Paul Mescal

Glass przygotowała scenariusz “Love Lies Bleeding” wraz z fabularzystką polskiego pochodzenia, Weroniką Tofilską (“Ostatni pociąg”). Za realizację filmu odpowiedzialne będą studia A24 i Film4. Druga z wytwórni sfinansuje powstanie projektu.

Kristen Stewart wystąpiła w przeszłości w takich thrillerach, jak “Personal Shopper”, “Azyl”, “Cold Creek Manor” czy “Lizzie” (2018).

Previous Article
The Lincoln Lawyer Zwiastun

Zwiastun serialu "The Lincoln Lawyer" - nowości Netfliksa z Neve Campbell w roli głównej

Next Article
Misja Greyhound Sequel

Tom Hanks wystąpi w sequelu "Misji Greyhound". Film powstanie dla serwisu Apple TV+

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share