Powstaje nowy gejowski romans: w rolach głównych Josh O’Connor i Paul Mescal

Josh O’Connor i Paul Mescal wpadną sobie w ramiona – powstaje melodramat “The History of Sound”, o gejowskiej miłości w czasach I wojny światowej.
The History of Sound Josh O'Connor
The History of Sound Josh O’Connor i Paul Mescal w obsadzie nowego filmu / Foto AZN: ITV, Masterpiece PBS (kanał na YouTubie), BBC

Josh O’Connor (“The Crown”) i Paul Mescal (“Normalni ludzie”) dołączyli do obsady filmu “The History of Sound”, który przygotuje Oliver Hermanus. Obraz opowie o gejowskiej miłości, a tłem dla wydarzeń ekranowych będzie I wojna światowa.

The History of Sound Josh O’Connor i Paul Mescal kochankami w nowym melodramacie

Bohaterami filmu “The History of Sound” będą dwaj młodzi mężczyźni – David (O’Connor) i Lionel (Mescal). Odkryją, że mają te same, muzyczne zainteresowania, a także, że łączy ich wspólny sekret – pociąg do osób tej samej płci.

Scenariusz zainspirowało opowiadanie Bena Shattucka, które w 2019 roku uhonorowano nagrodą Pushcart Prize. Produkcja filmu ruszy latem 2022 roku – zdjęcia będą powstawały w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i we Włoszech.

Twórcy zapewniają, że Josh O’Connor i Paul Mescal byli pierwszymi kandydatami do ról przodujących, a reżyser, Oliver Hermanus, dodaje: “To jedni z najbardziej obiecujących aktorów swojego pokolenia. Na pewno podzielą się z nami głębokimi i uduchowionymi kreacjami.”

David nie będzie pierwszą postacią homoseksualną, którą odegra Josh O’Connor. W dramacie romantycznym “Piękny kraj” 31-latek zagrał farmera, który zakochuje się w rumuńskim imigrancie, przydzielonym mu do pracy na roli. Za tę kreację otrzymał m.in. nagrodę BIFA (British Independent Film Award). Niedawno media rozpisywały się też o nadchodzącym filmie Francisa Lee – horrorze o tematyce LGBTQ, w którym zagra O’Connor. Lee jest reżyserem “Pięknego kraju”.

Previous Article
The Interpreter Jake Gyllenhaal

Jake Gyllenhaal jako bohaterski żołnierz w nowym filmie Guya Ritchiego

Next Article
Moonfall zwiastun

Wszystko, co wiedzieliśmy o Księżycu, było kłamstwem. Zwiastun filmu "Moonfall" Emmericha

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share