“Spencer” – Kristen Stewart jako księżna Diana. Mamy polski zwiastun

Spencer film zwiastun
Spencer film zwiastun / Foto Prime Movies: Neon, Komplizen Film, Fabula, Shoebox, FilmNation Entert., Forum Film

Kino Helios udostępniło na YouTubie polski zwiastun filmu “Spencer”, w którym Kristen Stewart występuje jako Diana, księżna Walii. Aktorka przeszła do roli tytułowej niesamowitą metamorfozę, o której dużo mówi się w filmowym światku – najczęściej używane przymiotniki to “olśniewająca”, “oszałamiająca”, “nieprawdopodobna”. Znamy datę premiery obrazu w polskich kinach.

Spencer Zwiastun filmowego dramatu o księżnej Walii

Obraz “Spencer”, z Kristen Stewart jako księżną Dianą oraz Jackiem Farthingiem w roli księcia Karola, ukaże się w Polsce już 5 listopada. Premiera to gratka dla każdego prawdziwego kinomana. Film miał premierę na kilku najważniejszych festiwalach dookoła świata, między innymi w Wenecji, Toronto, Londynie i Zurychu, a Stewart już teraz wróży się, że za swoją kreację otrzyma nominację do Oscara. W serwisie Rotten Tomatoes reżyserowany przez Pabla Larraína dramat biograficzny uzyskał dotąd 90 proc. pozytywnych recenzji.

Na oficjalnej stronie internetowej polskiego dystrybutora (Forum Film Poland) można przeczytać opis fabuły:

— W małżeństwo księżnej Diany i księcia Karola już dawno wkradł się chłód. Krążą pogłoski o ich romansach i możliwym rozwodzie. Jednak święta Bożego Narodzenia w królewskiej posiadłości Sandringham mają przynieść spokój i rozładowanie napięć. Obfitość jedzenia i picia, strzelanie i polowania – oto wypróbowane sposoby wyciszania sporów. Diana dobrze zna tę grę. W tym roku sprawy przybiorą jednak inny obrót…

Obsadę filmu “Spencer” zasilają Stewart, Farthing, Timothy Spall, Sean Harris, Amy Manson, Niklas Kohrt, Sally Hawkins, Stella Gonet i Jack Nielen.

Previous Article
Planet Dune

Podróbka "Diuny" od studia The Asylum. Zobacz zwiastun filmowego rip-offu, "Planet Dune"

Next Article
Pups Alone

"Pups Alone": Danny Trejo i Malcolm McDowell w świątecznej komedii o uroczych psiakach

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share