“Spider-Man: Bez drogi do domu” – aktorzy oceniają kreację Willema Dafoe

Willem Dafoe
Willem Dafoe jako Zielony Goblin / Foto Prime: Marvel, Columbia, Sony Pictures Releasing

Jednym z dobrze ocenionych aspektów filmu “Spider-Man: Bez drogi do domu” była gra aktorska. Chwaleni byli właściwie wszyscy aktorzy, zwłaszcza Willem Dafoe, grający Zielonego Goblina (szalonego naukowca i antybohatera). Krytycy uznali, że gwiazdor potrafił zabawić się swoją rolą i wyszło z tego coś niesamowitego – doszło do wyjątkowej, ekranowej transformacji. Co o występie Dafoe mówią jego koledzy z planu?

Willem Dafoe jako Zielony Goblin – strach się bać?

W sieci ukazał się klip, na który składają się rozmowy z obsadą ostatniego “Spider-Mana”. O rolę Dafoe zapytano Toma Hollanda i Andrew Garfielda, a także odtwórcę postaci Maxa Dillona – Jamiego Foxxa.

Foxx przyznał, że oglądanie Willema Dafoe, który na planie zdjęciowym dosłownie staje się Zielonym Goblinem, było niesamowitym doświadczeniem. Aktor dodaje: “To było prawdziwe, zapomniałem na chwilę, że jestem bohaterem filmu. Chciałem przynieść popcorn, podziwiać go i powiedzieć: ‘ten drań jest naprawdę dobry w tym, co robi'”.

“Willem nie przejmuje się niczym i nikim, myśli sobie: ‘zrobię to po swojemu’. Jest zupełnie wolny jako aktor. Tego mu zazdroszczę” – powiedział Andrew Garfield.

Z kolei Tom Holland tak wypowiedział się o Dafoe: “To było jedno z najbardziej surrealistycznych doświadczeń w moim życiu. Kiedy Willem staje się Goblinem, jest przerażający. Podczas prób do zdjęć rozbrajał nas swoim chichotem, mówił, że nie znosi Petera Parkera. Kiedy kręciliśmy scenę walki, poczułem, że znów staję się pięciolatkiem. [To było niesamowite], obejrzeć go w gotowym filmie.”

“Spider-Man: Bez drogi do domu” to jeden z największych hitów box-office’owych ostatnich miesięcy. Film zgarnął dotąd 1,9 mld dolarów. Od grudnia utrzymuje się w czołowej dziesiątce notowania najchętniej oglądanych filmów kinowych w USA.

Spider-Man: Bez drogi do domu – rozmowy z aktorami

Previous Article
Szkoła dla elity Sezon 6

"Szkoła dla elity" doczeka się 20 sezonów? Tego chce jeden z twórców, Carlos Montero

Next Article
The Munsters Dee Wallace

Dee Wallace ponownie z rolą u Roba Zombiego - zagra dziennikarkę telewizyjną w filmie "The Munsters"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share