Dee Wallace ponownie z rolą u Roba Zombiego – zagra dziennikarkę telewizyjną w filmie “The Munsters”

The Munsters Dee Wallace
The Munsters Dee Wallace dołącza do obsady nowego projektu Roba Zombiego / Foto Prime: Kadr z filmu “Skowyt” (1981; Embassy Pictures, Wescom, International Film Investors)

Rob Zombie ogłosił kolejne nazwisko, ujawniając, że poszerza się obsada jego nadchodzącego filmu “The Munsters”. Do takich aktorów, jak Richard Brake czy Cassandra Peterson dołączyła właśnie Dee Wallace. 73-latka uchodzi za ikonę kina grozy.

The Munsters Dee Wallace dołącza do obsady filmu

Dee Wallace wsławiła się za sprawą swoich ról z lat osiemdziesiątych. To wtedy wystąpiła w tak kultowych filmach, jak “E.T.” Stevena Spielberga czy “Critters”. Większość swojej kariery zawodowej spędziła, występując w horrorach. Była atrakcyjną nastolatką, na którą polują kanibale, w klasyku Wesa Cravena “Wzgórza mają oczy”. Zagrała matkę głównej bohaterki w “Halloween” z 2007 roku oraz Donnę Trenton w “Cujo”, na motywach powieści Stephena Kinga. Z kolei w “Skowycie” (1981) pojawiła się jako dziennikarka telewizyjna, która dowiaduje się o istnieniu wilkołaków.

Teraz Wallace ponownie zagra dziennikarkę i gwiazdę szklanego ekranu. Aktorka wystąpi bowiem w szykowanym przez Roba Zombiego filmie “The Munsters”, grając podobną postać, co w “Skowycie”. Wallace i Zombie mają na koncie kilka wspólnych filmów – wspomniane “Halloween”, “The Lords of Salem”, “3 from Hell” oraz animację “The Haunted World of El Superbeasto”.

Reżyser ogłosił w mediach społecznościowych, że ponownie spotka się z Wallace na planie zdjęciowym:

— Uwaga! Nowinki castingowe dotyczące filmu “The Munsters”! Nasza dobra przyjaciółka Dee Wallace dołączyła właśnie do obsady. Będzie głosem programu “Good Morning Transylvania” – drugiej najbardziej popularnej “śniadaniówki” w tym obszarze. Wkrótce być może trzeciej, jeśli stacja nie zaktualizuje formatu programu…

Na razie niewiele wiadomo o roli Wallace w “The Munsters”. Prawdopodobnie będzie to komediowa kreacja, a bohaterka spotka na swojej drodze tytułowych Potwornickich (być może będzie chciała wykorzystać ich ekscentryzm, by podnieść słupki oglądalności swojej stacji). Sam film też nie będzie stricte horrorem, a raczej komediowym straszakiem.

W obsadzie “The Munsters” znajdują się również Sheri Moon Zombie, Jeff Daniel Phillips, Richard Brake, Daniel Roebuck, Cassandra “Elvira” Peterson, Catherine Schell, Jorge Garcia i Sylvester McCoy. W filmie tytułowi bohaterowie przybywają do Stanów Zjednoczonych prosto z Transylwanii i zamieszkują na pozornie idyllicznych przedmieściach. Obraz prawdopodobnie będzie miał premierę na platformie Peacock w drugiej połowie 2022 roku.

Previous Article
Willem Dafoe

"Spider-Man: Bez drogi do domu" - aktorzy oceniają kreację Willema Dafoe

Next Article
Creed III Jonathan Majors

Kolejne zdjęcia z planu "Creeda III". Jonathan Majors przypakował do roli antybohatera

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share