“Listy do M. 5” – pierwsze zdjęcie z filmu. Znamy datę premiery kinowej

Listy do M. 5
Listy do M. 5 – pierwsze zdjęcie z filmu / Foto Prime Movies: Kino Świat

Kino Świat poinformowało, że trwają “intensywne prace” nad kolejną odsłoną niezwykle popularnej komediowej serii – “Listów do M.” Piąta część polskiego cyklu ukaże się w kinach pod koniec tego roku i na pewno zobaczymy w niej Tomasza Karolaka, Piotra Adamczyka oraz Agnieszkę Dygant.

Listy do M. 5 – data premiery, pierwsze zdjęcie z filmu

Film “Listy do M. 5” wejdzie na ekrany kin już 4 listopada 2022 roku. Obsadę komedii zasilają: Piotr Adamczyk (“Hawkeye”), Tomasz Karolak (“Jak zostać gwiazdą”), Janusz Chabior (“Furioza”), Agnieszka Dygant (“Botoks”) i Wojciech Malajkat (“Obywatel”). Do grona nowych bohaterów dołączą Mateusz Banasiuk (“Płynące wieżowce”), Aleksandra Popławska (“Belfer”), Bartłomiej Kotschedoff, Maria Dębska, Marianna Zydek i Jan Peszek.

W sequelu przedstawione zostaną zupełnie nowe, świąteczne przygody lubianych bohaterów, choć twórcy obiecują, że pojawią się też nieznane dotąd postacie. Melchior (Karolak) zostanie bohaterem wbrew swojej woli, a Wojciech (Malajkat) – który nie jest fanem świąt – poczuje bożonarodzeniowego ducha za sprawą kogoś, kto odmieni jego plany. Karina (Dygant) i Szczepan (Adamczyk) wezmą udział w szaleńczej walce o spadek i znajdą wrogów wśród członków rodziny.

Marta Grela-Gorostiza, która nadzoruje produkcję “Listów do M. 5”, powiedziała, że powstanie kontynuacji było nieuniknione, bo seria stała się “nieodłącznym elementem świąt”. Na stanowisko reżysera wytypowano Łukasza Jaworskiego, który pracował m.in. przy serialu “Pajęczyna”. Dystrybucją na dużych ekranach zajmie się studio Kino Świat. Poniżej pierwsze zdjęcie z filmu, udostępnione przez dystrybutora.

Listy do M. 5

Listy do M. 5 – fot. Bartosz Mrozowski. Źródło: Kino Świat

Previous Article
Carloto Cotta

Ze "Szkoły dla elity" prosto na afrykańską wyspę. Nowy film z udziałem Carloto Cotty

Next Article
Will Ferrell

Will Ferrell kumplem Barbie i Kena w nadchodzącej komedii Warner Bros.

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share