Ze “Szkoły dla elity” prosto na afrykańską wyspę. Nowy film z udziałem Carloto Cotty

Carloto Cotta
Znany ze “Szkoły dla elity” Carloto Cotta pracuje nad nowym filmem / Foto Prime: Kanał “Netflix” w serwisie YouTube; Zeta Producciones

Kariera portugalskiego aktora Carloto Cotty nabiera rozpędu. Tuż po świetnie ocenionym występie w netfliksowej “Szkole dla elity” 38-latek zabrał się do pracy przy kolejnym projekcie. To nadchodzący film “Banzo”, kręcony w Afryce Środkowej.

Carloto Cotta pracuje przy nowym projekcie – mowa o nadchodzącym filmie Banzo

Carloto Cotta nazywany jest często “nadzieją” portugalskiego kina. Karierę kontynuuje od wczesnych lat dwutysięcznych i ma na koncie blisko siedemdziesiąt filmów i seriali ze swoim udziałem. Uznanie krytyków i kilka prestiżowych nagród przyniosły mu kreacje w melodramacie “Tabu” (2012) oraz surrealistycznej komedii “Diamantino” (2018). W drugim z tych filmów grał narcystycznego piłkarza. Co ciekawe niedawno Cotta zagrał podobną postać w “Szkole dla elity”.

Portugalczyk pojawił się w serialu Netfliksa jako Cruz Carvalho – najsłynniejszy piłkarz świata i ojciec nastoletniego Ivána (zakochany zresztą w jego koledze ze szkoły). Rola okazała się sukcesem, a sam Cotta zyskał sporą popularność wśród fanów “Elite”. Możliwe jest pojawienie się Cotty w kolejnym, szóstym sezonie serialu. Zanim to jednak nastąpi, aktor będzie musiał ukończyć prace na planie swojego nowego filmu.

Prace nad filmem “Banzo” trwają co najmniej od paru tygodni, a materiały kręcone są między innymi w São Tomé – stolicy Wysp Świętego Tomasza i Książęcej. Państwo leży w Zatoce Gwinejskiej, a w pracach uczestniczą m.in. kostiumografka polskiego pochodzenia Silvia Grabowski oraz aktor Nuno Casanovas (znany z “Powrotu Odysa”). Za reżyserię “Banzo” odpowiada Margarida Cardoso – twórczyni “Wybrzeża szeptów”.

Za realizację filmu odpowiada studio Uma Pedra no Sapato, z którym Cotta współpracował już w przeszłości. W obsadzie znajdują się także Romeu Runa, Hoji Fortuna i Matamba Joaquim. Fabuła “Banzo” nie jest obecnie znana. Poniżej zdjęcia z planu.

Carloto Cotta

Carloto Cotta

Foto Prime Movies: instagram.com/carloto.cotta

Previous Article
You Brought Me the Ocean Charlize Theron

Charlize Theron wyprodukuje serial superbohaterski HBO Max o tematyce gejowskiej

Next Article
Listy do M. 5

"Listy do M. 5" - pierwsze zdjęcie z filmu. Znamy datę premiery kinowej

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share