Michael B. Jordan i Jonathan Majors na planie “Creeda III”. W filmie pojawi się syn Mr.-a T?

Creed III Jonathan Majors
Creed III Jonathan Majors i Michael B. Jordan na planie zdjęciowym / Foto Prime: twitter.com/letterboxd

Do sieci wyciekły zdjęcia z planu nadchodzącego filmu sportowego “Creed III”, w którym Michael B. Jordan powraca jako niezwykle zdolny, tytułowy bokser, Adonis. To nie koniec wieści w sprawie sequela. W kontynuacji ma szansę pojawić się syn jednego z kluczowych bohaterów serii o Rockym.

Creed III Jonathan Majors przypakował do roli w sequelu (zdjęcia)

Mowa o Clubberze Langu Jr., który byłby synem starszego Clubbera (w “Rockym III” z 1982 roku postać zagrał legendarny Mr. T). Z sequelem od kilku miesięcy wiązany jest Jonathan Majors (znany z “Krainy Lovecrafta”). Wiadomo, że zagra przeciwnika Adonisa Creeda i będzie czarnym charakterem; do tej pory nie ujawniono jednak szczegółów fabularnych. Teraz pojawiły się plotki, że Majors może wcielić się w Clubbera Langa Jr.

Informacje o tym, że w “Creedzie III” pojawi się syn Clubbera, przekazuje portal “The Digital Fix”; nie zostały one jednak oficjalnie potwierdzone. W kontynuacji zagrają również Tessa Thompson (która wraca jako Bianca, ukochana głównego bohatera) oraz Phylicia Rashad (jako wdowa po Apollo Creedzie). Sylvester Stallone prawie na pewno nie wystąpi w filmie. Premierę “Creeda III” zaplanowano na 23 listopada 2022 roku.

W sieci pojawiły się dwa zakulisowe zdjęcia z planu “Creeda III”. Widzimy na nich Jordana i Majorsa, którzy dogadują się ze sobą świetnie – mimo że w filmie zagrają wrogów. Uwagę zwraca 32-letni Majors, ewidentnie wyrwany z treningowego transu: pozuje bez koszulki i może pochwalić się silną, rozbudową muskulaturą. Jordan, który sam słynie z mocnej sylwetki, dopinguje kolegę po fachu, ubrany w wygodny dres.

Creed III Jonathan Majors chwali się muskulaturą na planie zdjęciowym

Previous Article
Michael Bay

Michael Bay: "Nie obchodzą mnie Oscary. Powinniśmy rozmawiać o wojnie w Ukrainie"

Next Article
Wiking Pierwsze recenzje

"Wiking" Roberta Eggersa - plakaty z wizerunkami postaci, pierwsze opinie

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share