Michael Bay: “Nie obchodzą mnie Oscary. Powinniśmy rozmawiać o wojnie w Ukrainie”

Michael Bay
Michael Bay – co sądzi o Oscarach i sytuacji z Chrisem Rockiem? / Foto Prime: Wikimedia Commons

Minął ponad tydzień od oscarowej afery. Przypomnijmy: Chris Rock niefortunnie zażartował z aktorki Jady Pinkett Smith, wręczając jedną z nagród, po czym na scenę wbiegł wściekły Will Smith (jej mąż). Hollywoodzki gwiazdor uderzył komika w twarz, na oczach zmieszanej widowni. Teraz do wydarzenia odniósł się reżyser Michael Bay.

Michael Bay o Oscarach: “Nie obchodzą mnie, ważne jest to, co dzieje się teraz w Ukrainie”

Niesławne wydarzenia ze sceny aż do teraz budzą spore kontrowersje. Po tym, jak Will Smith uderzył Chrisa Rocka, kazał komikowi “nigdy więcej nie wspominać imienia swojej żony”; używał przy tym niecenzuralnych słów. O sytuację wciąż pytani są wcześniejsi współpracownicy Smitha z branży filmowej. Tak stało się też podczas wywiadu dla “Yahoo”, którego udzielił serwisowi Michael Bay.

Twórca serii “Bad Boys” oraz “Transformersów” został zapytany, co sądzi o zdarzeniach z udziałem Willa Smitha. Udzielił zaskakującej odpowiedzi: “nie dbam o to”. Bay wyjaśnił, że nie oglądał gali oscarowej, bo Hollywood stało się “zbyt zapatrzone w siebie”. “W Ukrainie mordowane są dzieci. Powinniśmy rozmawiać na ten temat – nie o Oscarach. Nie interesują mnie Oscary” – dodał.

Reżyser powiedział, że widział nagranie z ceremonii oscarowej (zostało mu wysłane przez znajomego). Oto, co Bay ma do powiedzenia o całym zajściu:

— Z początku myślałem, że to zostało zaaranżowane. Pracowałem z Willem, myślałem, że nie jest kimś takim. Nigdy nie zaobserwowałem, by stracił nad sobą kontrolę. Myślałem, że to ustawka, z powodu uśmiechu Chrisa Rocka. Will często stroił sobie żarty na planie zdjęciowym. To był policzek, nie uderzenie. Will potrafi dobrze walczyć, jest w tym wyćwiczony. Później jego krzyki sprawiły, że zrozumiałem, że on jest wściekły.

Bay dodaje, że nikt nie powinien zostać zaatakowany publicznie na scenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
The Sterling Affairs Laurence Fishburne

Laurence Fishburne wysoko postawionym trenerem koszykówki w nowym serialu stacji FX

Next Article
Creed III Jonathan Majors

Michael B. Jordan i Jonathan Majors na planie "Creeda III". W filmie pojawi się syn Mr.-a T?

Related Posts
Total
12
Share