Michael Bay: “Nie obchodzą mnie Oscary. Powinniśmy rozmawiać o wojnie w Ukrainie”

Michael Bay
Michael Bay – co sądzi o Oscarach i sytuacji z Chrisem Rockiem? / Foto Prime: Wikimedia Commons

Minął ponad tydzień od oscarowej afery. Przypomnijmy: Chris Rock niefortunnie zażartował z aktorki Jady Pinkett Smith, wręczając jedną z nagród, po czym na scenę wbiegł wściekły Will Smith (jej mąż). Hollywoodzki gwiazdor uderzył komika w twarz, na oczach zmieszanej widowni. Teraz do wydarzenia odniósł się reżyser Michael Bay.

Michael Bay o Oscarach: “Nie obchodzą mnie, ważne jest to, co dzieje się teraz w Ukrainie”

Niesławne wydarzenia ze sceny aż do teraz budzą spore kontrowersje. Po tym, jak Will Smith uderzył Chrisa Rocka, kazał komikowi “nigdy więcej nie wspominać imienia swojej żony”; używał przy tym niecenzuralnych słów. O sytuację wciąż pytani są wcześniejsi współpracownicy Smitha z branży filmowej. Tak stało się też podczas wywiadu dla “Yahoo”, którego udzielił serwisowi Michael Bay.

Twórca serii “Bad Boys” oraz “Transformersów” został zapytany, co sądzi o zdarzeniach z udziałem Willa Smitha. Udzielił zaskakującej odpowiedzi: “nie dbam o to”. Bay wyjaśnił, że nie oglądał gali oscarowej, bo Hollywood stało się “zbyt zapatrzone w siebie”. “W Ukrainie mordowane są dzieci. Powinniśmy rozmawiać na ten temat – nie o Oscarach. Nie interesują mnie Oscary” – dodał.

Reżyser powiedział, że widział nagranie z ceremonii oscarowej (zostało mu wysłane przez znajomego). Oto, co Bay ma do powiedzenia o całym zajściu:

— Z początku myślałem, że to zostało zaaranżowane. Pracowałem z Willem, myślałem, że nie jest kimś takim. Nigdy nie zaobserwowałem, by stracił nad sobą kontrolę. Myślałem, że to ustawka, z powodu uśmiechu Chrisa Rocka. Will często stroił sobie żarty na planie zdjęciowym. To był policzek, nie uderzenie. Will potrafi dobrze walczyć, jest w tym wyćwiczony. Później jego krzyki sprawiły, że zrozumiałem, że on jest wściekły.

Bay dodaje, że nikt nie powinien zostać zaatakowany publicznie na scenie.

Previous Article
The Sterling Affairs Laurence Fishburne

Laurence Fishburne wysoko postawionym trenerem koszykówki w nowym serialu stacji FX

Next Article
Creed III Jonathan Majors

Michael B. Jordan i Jonathan Majors na planie "Creeda III". W filmie pojawi się syn Mr.-a T?

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share