Sheri Moon Zombie jako Lily Potwornicka – pierwsze materiały z filmu “The Munsters”

The Munsters Sheri Moon Zombie
The Munsters Sheri Moon Zombie na zdjęciu z filmu / Foto Prime: instagram.com/robzombieofficial

Do sieci trafiły pierwsze materiały z filmu “The Munsters” Roba Zombiego – widzimy na nich postać Lily Potwornickiej. Niestety, na razie nie są to oficjalne, studyjne zdjęcia, ani fragmenty wideo.

The Munsters Sheri Moon Zombie w roli Lily Potwornickiej – zdjęcie z filmu

Rob Zombie zamieścił na Instagramie post, w którym złożył życzenia urodzinowe producentowi muzycznemu Zeussowi (właśc. Christopherowi Harrisowi). Świeżo upieczony 50-latek pracował w przeszłości przy filmach “3 from Hell” oraz “31”, a ponadto zajął się masteringiem albumu Zombiego “The Lunar Injection Kool Aid Eclipse Conspiracy”.

Zombie podzielił się w sieci zdjęciem ze studia: widzimy na nim Zeussa podczas prac producenckich przy filmie “The Munsters”. Najwyraźniej mężczyzna opracowuje efekty dźwiękowe, które usłyszymy w nadchodzącym widowisku. Fotografię wykonano w Goat Head East Studios.

Sensacją jest kadr, którego można dopatrzyć się na ekranie komputera. Zdjęcie jest niewyraźne, ale widzimy na nim Sheri Moon Zombie w roli Lily Potwornickiej – bohaterki “The Munsters”. To nieumarła wampirzyca i małżonka Hermana Potwornickiego (Jeff Daniel Phillips). Kadr przedstawia aktorkę w gotyckiej sukni, biało-czarnych, długich włosach i trupiobladym makijażu. To pierwsze spojrzenie na postać Lily w filmie Roba Zombiego.

Zombie nazwał Zeussa “najlepszym producentem świata”. poza Sheri Moon Zombie i Jeffem Danielem Phillipsem w “The Munsters” grają też Richard Brake, Daniel Roebuck, Cassandra “Elvira” Peterson, Catherine Schell, Jorge Garcia i Sylvester McCoy. W filmie tytułowi bohaterowie przybywają do Stanów Zjednoczonych prosto z Transylwanii i zamieszkują na pozornie idyllicznych przedmieściach. Obraz prawdopodobnie będzie miał premierę na platformie Peacock w drugiej połowie 2022 roku.

The Munsters Sheri Moon Zombie

Foto Prime Movies: instagram.com/robzombieofficial

Previous Article
Silent Night Kid Cudi

Kid Cudi zagra detektywa w nowym filmie sensacyjnym od Johna Woo

Next Article
Wiedźmin Sezon 3

Ruszyły zdjęcia do 3. sezonu "Wiedźmina". Zobaczcie pierwsze materiały z planu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share