Kid Cudi zagra detektywa w nowym filmie sensacyjnym od Johna Woo

Silent Night Kid Cudi
Silent Night Kid Cudi dołączył do obsady filmu / Foto Prime: Wikimedia Commons

Kid Cudi dołączył do obsady nadchodzącego widowiska akcji w reżyserii Johna Woo – mowa o filmie “Silent Night”. Raper i wokalista na planie spotka się z Joelem Kinnamanem, gwiazdorem dwóch odsłon “Legionu samobójców”. To wcale nie jest początek przygody Cudiego z aktorstwem.

Silent Night Kid Cudi jako detektyw w akcyjniaku Johna Woo

Kid Cudi jest artystą muzycznym cenionym w USA i za granicą. W swoim rodzimym kraju sprzedał ponad 22 mln własnych wydawnictw; jest laureatem dwóch nagród Grammy. Jednym z jego pamiętnych hitów jest utwór “Day ‘n’ Night” z pogranicza elektroniki i hip-hopu (#3 na liście Billboard Hot 100). Poza muzyką Cudi zajmuje się również aktorstwem.

Kid Cudi – a właściwie Scott Mescudi – zadebiutował rolą seryjnego mordercy w krótkim metrażu “Maniac” Shii LeBeoufa. Następnie widzieliśmy go między innymi w ekranizacji “Need for Speed”, serialu “Tacy właśnie jesteśmy”, oscarowym “Nie patrz w górę” oraz w slasherze “X” Ti Westa. Teraz 38-latek podpisał kontrakt na występ w nowym filmie Johna Woo.

“Silent Night” pomyślany został jako mieszanka kina akcji i thrillera. Główny bohater filmu to ojciec, który próbując pomścić śmierć syna, poznaje mroczny, kryminalny półświatek. Rolę główną wynegocjował Joel Kinnaman, a Kid Cudi wystąpi przed kamerą jako detektyw Dennis Vassel, prowadzący śledztwo tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Obsadę zasilają dodatkowo Harold Torres, Catalina Sandino Moreno, Vinny O’Brien i Yoko Hamamura.

Materiały do “Silent Night” są kręcone w stolicy Meksyku. Widowisko pochodzącego z Chin reżysera pomyślane zostało jako “żywiołowe, głośne kino akcji, w którym nie pada ani jedno słowo”. Na scenariusz nie złożyły się kwestie dialogowe, a Kinnaman będzie grał bardziej ciałem niż głosem. Film przygotowują twórcy serii “John Wick”; fabułę napisał Robert Archer Lynn (“Martwy za życia”, “Więzień”).

Previous Article
Extraction 2

"Extraction 2" - sequel filmu o Tylerze Rake'u coraz bliżej. Koniec prac na planie

Next Article
The Munsters Sheri Moon Zombie

Sheri Moon Zombie jako Lily Potwornicka - pierwsze materiały z filmu "The Munsters"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share