Ruszyły zdjęcia do 3. sezonu “Wiedźmina”. Zobaczcie pierwsze materiały z planu

Wiedźmin Sezon 3
Wiedźmin Sezon 3. – ruszyły prace na planie / Foto Prime: Netflix, Sean Daniel Company, Stillking Films, Platige Image

Twórcy i aktorzy z “Wiedźmina” oficjalnie wracają na plan zdjęciowy. Na Twitterze poinformowano, że wystartowała produkcja 3. sezonu popularnego serialu Netfliksa. Fanom zaprezentowano także pierwsze oficjalne materiały – na zakulisowej fotografii widzimy między innymi Henry’ego Cavilla.

Wiedźmin Sezon 3. – wystartowały prace na planie zdjęciowym

Henry Cavill powróci w 3. sezonie “Wiedźmina” jako Geralt z Rivii – nie mogło być inaczej. W dalszych odcinkach netfliksowego hitu zobaczymy również takie postacie, jak księżniczka Ciri (Freya Allan) czy Yennefer z Vengerbergu (Anya Chalotra). Na oficjalnym profilu “Wiedźmina” w serwisie Twitter udostępniono zimową fotografię z planu. Opatrzono ją opisem: “Nasza rodzina wróciła i znów jest razem. Sezon trzeci serialu oficjalnie wszedł w fazę produkcji!”

W 3. sezonie “Wiedźmina” okaże się, że Ciri kryje w sobie potężną moc. Dziewczyna będzie trenowana przez Yennefer, a Geralt zrobi wszystko, co w jego mocy, by uchronić ją przed czarnoksiężnikami. Jednym z producentów wykonawczych nowej serii prawdopodobnie znów będzie Tomasz Bagiński.

3. sezon “Wiedźmina” prawdopodobnie nie ukaże się w tym roku; możliwa jest premiera w pierwszym kwartale 2023 roku. Inni aktorzy, którzy powinni wrócić w swoich rolach, to Joey Batey (Jaskier), Kim Bodnia (Vesemir), MyAnna Buring (Tissaia), Royce Pierreson (Instredd) i Anna Shaffer (Triss Merigold). W obsadzie znajdzie się też Bart Edwards.

Previous Article
The Munsters Sheri Moon Zombie

Sheri Moon Zombie jako Lily Potwornicka - pierwsze materiały z filmu "The Munsters"

Next Article
Shrinking Harrison Ford

Harrison Ford schorowanym doktorem psychiatrii w serialu Apple TV+

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share