Alec Baldwin nie rezygnuje z kariery aktora. Wystąpi w dwóch filmach o tematyce… bożonarodzeniowej

Alec Baldwin
Alec Baldwin wraca do pracy. Zagra w dwóch włoskich produkcjach / Foto Prime: Wikimedia Commons

Pięć miesięcy po feralnym zdarzeniu z Nowego Meksyku – gdzie na planie zdjęciowym doszło do tragedii, a operatorka zdjęć Halyna Hutchins zginęła w kontakcie z wystrzeloną kulą – Alec Baldwin wraca do “gry”. Gwiazdor podpisał kontrakt na występ w dwóch produkcjach.

Alec Baldwin wrócił na plan filmowy. Pracuje przy dwóch włoskich produkcjach

Jesienią Alec Baldwin pracował na planie westernu “Rust” w reżyserii Joela Souzy. Doszło wtedy do niefortunnego wypadku z użyciem rekwizytu – broni palnej, która, jak się okazało, była naładowana. Sam reżyser został postrzelony i trafił do szpitala. Mniej szczęścia miała operatorka zdjęć, Halyna Hutchins. Kobieta została przetransportowana do szpitala w Albuquerque, ale pomimo interwencji lekarskiej nie udało się jej uratować. Zmarła wkrótce po postrzale – miała czterdzieści dwa lata. Na planie nie przestrzegano protokołów bezpieczeństwa.

Prace nad westernem “Rust” zawieszono i nie wiadomo, czy zostaną wznowione. W międzyczasie Baldwin podpisał kontrakt na występ w dwóch filmach o tematyce… bożonarodzeniowej. Obie produkcje będą realizowane we Włoszech, gdzie aktor udał się ze swoim bratem, Williamem.

William Baldwin także wystąpi w tych filmach – ich tytuły to “Kid Santa” oraz “Billie’s Magic World”. Będą one łączyć kino animowane oraz aktorskie. Alec Baldwin wystąpi w obu fizycznie, ale udzieli też swojego głosu w formie voice-overu. Na planie zdjęciowym kontrowersyjny aktor ponownie spotka się z Francesco Cinquemanem, który reżyserował go w niskobudżetowym filmie sci-fi “Andron” z 2015 roku.

Informacje o włoskich przedsięwzięciach z udziałem Baldwina jako pierwsza przekazała lokalna agencja prasowa ANSA. Ruszyły już prace na planie zdjęciowym.

Pod koniec października Alec Baldwin odniósł się do tematu nieszczęsnego wypadku i śmierci Halyny Hutchins. Oto, co miał do powiedzenia:

— Nie ma słów, za sprawą których mógłbym przekazać, w jakim szoku i smutku jestem pogrążony w związku z tragicznym wypadkiem i śmiercią Halyny Hutchins. Była ona żoną, matką i wielce cenioną koleżanką po fachu. Biorę czynny udział w dochodzeniu policyjnym, które ma ustalić, w jaki sposób doszło do tragedii. Jestem w kontakcie z mężem Halyny; zaoferowałem, że wesprę jego rodzinę. Z powodu męża Halyny, jej syna i wszystkich, którzy ją pokochali, mam złamane serce.

Previous Article
Men Zwiastun filmu

Zwiastun nowego filmu wytwórni A24 - horroru "Men" od Alexa Garlanda

Next Article
Film Blonde

Film o Marilyn Monroe z Aną de Armas otrzymał kategorię wiekową "NC-17" od MPA

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share