Zobacz plakat nowego filmu Alexa Garlanda – twórcy “Ex Machiny”

Men Jessie Buckley
Men Jessie Buckley na plakacie nowego filmu Alexa Garlanda / Foto Prime: A24

Jessie Buckley – która właśnie zdobyła nominację do Oscara za drugoplanową rolę w “Córce” – wystąpiła w nowym filmie Alexa Garlanda “Men”. W sieci ukazał się piękny i melancholijny plakat promujący ten projekt.

Men Jessie Buckley zagrała w nowym filmie twórcy Ex Machiny

Filmowy dramat, łączący w sobie elementy horroru, opowiada o samotnej kobiecie, która wyrusza na wypoczynek na angielską wieś tuż po śmierci swojego męża. Rolę główną odegrała w “Men” właśnie Jessie Buckley, a na ekranie będą jej towarzyszyli Rory Kinnear (“007 Quantum of Solace”) oraz Paapa Essiedu (“Mogę cię zniszczyć”).

Obraz powstał dzięki wytwórni A24, które zajmie się też jego dystrybucją. Studio słynie z kinofilskich, art-house’owych produkcji. W przeszłości przedsiębiorstwo wydało tak wysublimowane tytuły, jak “Ex Machina” (także w reżyserii Alexa Garlanda), “Pod skórą”, “Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii”, “Lady Bird”“Climax”, “Midsommar” czy “Lighthouse”. Wygląda na to, że film “Men” okaże się mocnym dodatkiem do imponującego katalogu wytwórni.

Slogan reklamujący widowisko A24 jest wymowny: “To, co cię nawiedza (/prześladuje), już wkrótce cię znajdzie”. Garland jest nie tylko reżyserem, ale też scenarzystą filmu, który wyprodukowali Andrew Macdonald i Allon Reich. Na razie nic nie wiadomo na temat premiery “Men” w kinach.

Men Jessie Buckley w filmie Alexa Garlanda – plakat

Previous Article
Poolman Chris Pine

Chris Pine wyreżyseruje swój pierwszy film. To komedia kryminalna w stylu kina noir

Next Article
Zachowaj spokój Zwiastun

Zwiastun serialu "Zachowaj spokój" - nowej ekranizacji prozy Cobena

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share