Sandra Bullock zrywa z aktorstwem – przynajmniej “na dłuższą chwilę”. Chce częściej widzieć się z dziećmi

Sandra Bullock
Sandra Bullock zawiesza karierę aktorki. Dlaczego? / Foto Prime: Wikimedia Commons

Sandra Bullock udzieliła wywiadu dziennikarce Tracy Smith, w którym potwierdziła, że robi sobie przerwę w karierze zawodowej. Deklaruje, że ma dość życia “w ciągłym biegu” i potrzebuje wypoczynku. Ponoć potrzebują tego również jej dzieci.

Sandra Bullock nie chce dłużej grać w filmach: “Potrzebuję wytchnienia”

Sandra Bullock wystąpiła w programie “CBS Sunday Morning”, który zostanie wyemitowany pod koniec tygodnia. W wywiadzie opowiedziała o najnowszym filmie ze swoim udziałem (“Zaginione miasto”), a także o macierzyństwie i karierze aktorki. Okazuje się, że 57-latka potrzebuje chwili wytchnienia.

— Potrafię być kreatywna, ale teraz moja praca przed kamerą musi zostać odstawiona na bok. Chcę zostać w domu. Zawsze jestem w biegu, a chcę być po prostu obecna i odpowiedzialna za jedną tylko rzecz.

Sandra Bullock wyznała, że chce być częściej ze swoimi dziećmi, bez zobowiązań zawodowych. Jej syn Louis ma dwanaście lat, a córka Laila – dziesięć. W rozmowie z Tracy Smith aktorka zapowiedziała, że komedia “Zaginione miasto” to ostatni film z jej udziałem “na dłuższą chwilę”. Zapytana, na jak długą, odpowiedziała wprost: “nie wiem”.

Gwiazdorsko obsadzona komedia “Zaginione miasto” ukaże się w polskich kinach 1 kwietnia. W filmie grają Brad Pitt, Daniel Radcliffe, Channing Tatum i znany z sitcomu “Biuro” Oscar Nuñez.

Previous Article
Arnold Schwarzenegger w sprawie wojny

Arnold Schwarzenegger apeluje do Rosjan: "Jesteście karmieni propagandą, wojnę zaczął Putin"

Next Article
Krzyk 6 Courteney Cox

Courteney Cox pierwszą aktorką oficjalnie obsadzoną w "Krzyku 6"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share