Courteney Cox pierwszą aktorką oficjalnie obsadzoną w “Krzyku 6”

Krzyk 6 Courteney Cox
Krzyk 6 Courteney Cox zapowiada powrót Gale Weathers / Foto Prime: Dimension, The Weinstein Company

Stało się: znamy nazwisko pierwszej aktorki, która na pewno wystąpi w nadchodzącym filmie “Krzyk 6”. Nowa odsłona kultowej, horrorowej serii prawdopodobnie ukaże się w przyszłym roku, a zdjęcia do sequela ruszają latem. Courteney Cox powróci w roli zadziornej i pyskatej dziennikarki Gale Weathers.

Krzyk 6 Courteney Cox zapowiada powrót Gale Weathers

Postać Weathers pojawiła się we wszystkich dotychczasowych “Krzykach” – nic więc dziwnego, że miłośnicy sagi chcą jej powrotu. Reżyserzy Matt Bettinelli-Olpin i Tyler Gillett mają dla fanów świetne wieści: udało im się zwerbować Courteney Cox do współpracy.

Gwiazda “Przyjaciół” wzięła udział w podcaście “Just for Variety with Marc Malkin”, w którym rozmawiała z prowadzącym o serii “Scream”. Malkin wypytał ją między innymi o szokującą scenę śmierci jednej z kluczowych postaci w ostatnim “Krzyku”. Później temat zszedł na kontynuację. Cox potwierdziła, że wystąpi w szóstej odsłonie cyklu:

— Wczoraj otrzymałam scenariusz. Jeszcze go nie przeczytałam. Dopiero trafił w moje ręce, a jestem przyzwyczajona do krótszych skryptów, takich około 25-stronicowych, jak na przykład te do “Shining Vale”. Teraz muszę zmierzyć się ze scenariuszem przez duże “s”. Jestem podekscytowana.

“Shining Vale” to, oczywiście, tytuł nowego serialu telewizyjnego z udziałem Cox (również utrzymanego w stylistyce grozy). Aktorka dodała w wywiadzie, że prace na planie zdjęciowym “Krzyku 6” najprawdopodobniej wystartują w czerwcu na terenie Kanady.

Scenariusz kontynuacji przygotowali James Vanderbilt i Guy Busick. Sequel otrzymał zielone światło na realizację półtora miesiąca temu, wkrótce po premierze ostatniego “Krzyku” w kinach (dotychczas zarobił on 139,5 mln USD).

Previous Article
Sandra Bullock

Sandra Bullock zrywa z aktorstwem - przynajmniej "na dłuższą chwilę". Chce częściej widzieć się z dziećmi

Next Article
Resident Evil Serial

Powstał aktorski serial na podstawie "Resident Evil". Znamy datę premiery na Netfliksie

Related Posts
Total
0
Share