“Moon Knight” – nowy klip promocyjny, wypowiedzi Oscara Isaaca i Ethana Hawke’a

Moon Knight
Moon Knight – nowa zapowiedź wideo / Foto Prime: Marvel, Disney Platform Distribution

Na oficjalnym kanale Marvel Entertainment w serwisie YouTube pojawił się klip promocyjny zapowiadający nadchodzący serial “Moon Knight”, z udziałem Oscara Isaaca. Na wideo składają się wypowiedzi twórców – w tym m.in. prezesa Marvel Studios, Kevina Feige’a – dotyczące nadchodzącej premiery.

Moon Knight – twórcy opowiadają o serialu

Ethan Hawke:
— W “Moon Knight” cała zabawa wiąże się z poznaniem nowego superbohatera i nowego świata. Każdy aspekt serialu ma w sobie pewien dualizm. Odwróciliśmy tu pewien wzorzec i schemat.

Czytaj też: TOP 10 – najlepsze filmy o superbohaterach

Oscar Isaac:
— To najprawdziwsze studium postaci. Naszym zadaniem było potraktowanie kwestii zdrowia psychicznego z absolutną powagą. Dla mnie najważniejsze jest to, że serial jest niemożliwy do przewidzenia.

Kevin Feige:
— Tytułowy Moon Knight to spektakularny bohater, ma niespotykany styl.

May Calamawy:
— Ton serialu przypomina krzyżówkę “Podziemnego kręgu” z serią o Indianie Jonesie. Historia bywa chwilami mroczna. To niesamowite, że udało nam się stworzyć serial o tak szerokim zakresie gatunkowym.

Bohaterem serialu “Moon Knight” jest Marc Spector (alias tytułowy “Księżycowy Rycerz”; rolę zagrał Isaac). Mężczyzna jest najemnikiem, który cierpi na osobowość mnogą i zostaje uwikłany w nietypową intrygę z udziałem bogów greckich. Jeden z nich to niejaki Khonshu. Siła Spectora rośnie lub zmniejsza się w zależności od faz Księżyca.

Ethan Hawke pojawia się w serialu jako Arthur Harrow, lider kultu, który zachęca Spectora, by ten pielęgnował “mrok” swojej duszy. May Calamawy otrzymała rolę Layli El-Faouly – kobiety, która miała kategoryczne znaczenie w życiu Spectora w przeszłości. Serial debiutuje na platformie Disney+ 30 marca.

Previous Article
Drive My Car Premiera

Premiera w polskich kinach: japońska perełka "Drive My Car". 4 nominacje do Oscara!

Next Article
Deadpool 3 Shawn Levy

Twórca "Free Guya" wyreżyseruje trzecią odsłonę serii "Deadpool"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share