Norman Reedus wystąpi w filmie Marvela o Ghost Riderze?

Norman Reedus jako Ghost Rider
Norman Reedus jako Ghost Rider? / Foto Prime: Wikimedia Commons

Norman Reedus od lat gości w hollywoodzkich filmach i serialach. Pozostaje najbardziej znany jako Daryl Dixon z telewizyjnego “The Walking Dead”, a ponadto wiedzieliśmy go w “Świętych z Bostonu”, “Psach mafii” czy dramacie kryminalnym “American Gangster” Ridleya Scotta. Możliwe, że wkrótce aktor pojawi się w nowej superprodukcji Marvela.

Norman Reedus jako Ghost Rider? Wszystko na to wskazuje

Możliwe, że Norman Reedus wystąpi w filmie z kanonu Marvel Cinematic Universe. W sieci pojawiły się spekulacje, że gwiazdor zagra tytułową rolę w widowisku “Ghost Rider”. W przeszłości powstały dwa filmy ekranizujące komiksy o tej kultowej postaci – rolę główną grał Nicolas Cage, ale oba obrazy zyskały bardzo kiepskie recenzje krytyków.

Informacje o obsadzeniu Reedusa w “Ghost Riderze” potwierdza twórca serwisu “Murphy’s Multiverse”. Jest on tak zwanym “insiderem”, który obraca się w środowisku osób z amerykańskiego showbiznesu. W przeszłości wiele plotek, puszczonych przez niego do sieci, finalnie się sprawdziło.

Na oficjalnym profilu Normana Reedusa na Twitterze pojawiło się nawet wymowne zdjęcie z płonącą twarzą. Ghost Rider to motocyklista, która staje w ogniu, gdy dosiada swojego mechanicznego konia.

Rozmowy o występie Reedusa w adaptacji komiksu trwają ponoć od dłuższego czasu. Latem kończącego się roku 52-latek żartobliwie skomentował sytuację podczas jednego z wywiadów, mówiąc: “Poproście studio Marvela, by wreszcie dali mi tę rolę”.

W 2017 roku aktor Gabriel Luna wyznał, że uważa, iż Norman Reedus byłby idealnym kandydatem do roli Johnny’ego Blaze’a alias Ghost Ridera. Luna zagrał tę postać w serialu “Agenci T.A.R.C.Z.Y.”

Norman Reedus jako Ghost Rider – grafika koncepcyjna

Previous Article
BigBug Zwiastun

Zwiastun komedii Netfliksa "BigBug". Nowy film Jean-Pierre'a Jeuneta, twórcy "Amelii"

Next Article
Squid Game Sezon 3

"Squid Game" powróci z 3. sezonem! Dobra passa koreańskiego serialu trwa

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share