“Jakoś to będzie” – przedpremierowy fragment filmu z Dobromirem Dymeckim

Jakoś to będzie Scena przedpremierowa
Jakoś to będzie Scena przedpremierowa / Foto Prime: Kino Świat, Studio Munka SFP, CANAL+ Polska, PISF

Kino Świat udostępniło na YouTubie nowy fragment filmu “Jakoś to będzie”. Polska komedia z udziałem Dobromira Dymeckiego i Sebastiana Stankiewicza ukaże się w kinach już 25 marca.

Jakoś to będzie Scena przedpremierowa z filmu

W nowej scenie prosto z filmu “Jakoś to będzie” poznajemy Alberta – młodego mężczyznę wywodzącego się z rodziny wielodzietnej. Zgodnie z zapowiedzią dystrybutora “od dzieciństwa zna on swoje miejsce w szeregu; ma różne pomysły na to, jak w końcu odbić się od dna, ale nie do końca potrafi je wprowadzić w życie”. Rolę Alberta zagrał Dobromir Dymecki, który pojawił się między innymi w komedii “Planeta Singli” oraz w niezależnych produkcjach “Ostatni komers” i “Prime Time”.

Opis fabuły filmu za stroną dystrybutora (Kino Świat):

— Kiedy mimo trzydziestki na karku wciąż mieszkasz z rodzicami. Gdy brakuje ci kasy, z dziewczyną się nie układa, a twoje życie coraz częściej ma smak taniego piwa z dyskontu – wtedy dostrzegasz, że najwyższa pora, żeby w końcu coś zmienić. Do takich wniosków dochodzą zgodnie Albert, Marcin i Jacek – trzej kumple z osiedla, którzy po serii biznesowych katastrof, wreszcie wpadają na pomysł, jak nieźle zarobić. Tak rodzi się plan śmiałej akcji, która zaprowadzi bohaterów w sam środek wielkiego wesela, gdzie czeka na nich nie tylko kasa, ale i szansa na gorący romans. Po drodze wystarczy tylko niczego nie popsuć. A z tym, jak wiadomo, bywa różnie. Czasem łatwiej powiedzieć, niż samemu coś zrobić.

Twórcy zapowiadają, że film “Jakoś to będzie” pełnymi garściami czerpie z dorobku takich reżyserów, jak Marek Koterski, Stanisław Bareja, a nawet Jim Jarmusch. W obsadzie zobaczymy takich aktorów, jak Dymecki, Stanisław Stankiewicz (“Furioza”), Sebastian Pawlak, Albert Osik, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Piotr Tokarz i Katarzyna Cynke.

Źródło: Kino Świat

Previous Article
The Munsters Kategoria wiekowa

"The Munsters" z kategorią wiekową "PG" od MPAA. To pierwszy film Roba Zombiego z taką klasyfikacją

Next Article
Bridgertonowie Sezon 2 Zwiastun

Nowy zwiastun 2. sezonu "Bridgertonów". Anthony poszukuje narzeczonej, nad bohaterami wisi widmo skandalu

Related Posts
Total
0
Share