HBO Max już od dzisiaj dostępne w Polsce. Cena, lista seriali i filmów

HBO Max Oferta
HBO Max Oferta i cena / Foto Prime: Kanał HBO Max Polska w serwisie YouTube; Adult Swim, Warner Bros.

8 marca na terenie Polski swoją działalność rozpoczął serwis VOD HBO Max. Ile kosztuje subskrypcja? Jakie tytuły znalazły lub znajdą się w ofercie platformy streamingowej?

HBO Max Oferta, cena, przyszłe premiery

HBO Max zastępuje w Polsce wcześniejszą platformę HBO GO, choć ofertę serwisu zasilają dobrze znane seriale, które widzowie mogli już obejrzeć w GO (m.in. “Seks w wielkim mieście”, “Rodzina Soprano”, “Pamiętniki wampirów”, “Rick i Morty” czy “Sześć stóp pod ziemią” – czyli absolutne klasyki, od lat mające rzesze fanów). Dostępne są też produkcje Warner Bros. czy studia DC.

Miesięcznie za dostęp do HBO Max trzeba zapłacić 29,99 PLN. To wzrost o pięć złotych – korzystanie z HBO GO kosztowało 24,99 PLN. Użytkownicy z dostępem do GO mogą liczyć na zniżkę i mogą “przenieść” subskrypcję na Max.

Już dziś, w dniu premiery, ofertę HBO Max wzbogaciły następujące seriale: “Peacemaker”, “Lakers: Dynastia zwycięzców”, “Station Eleven”, “The Sex Lives of College Girls”, “Stworzona do miłości”, “Lepsze życie” (sez. 5.), “The Girl Before”, “Naomi” i “The Hype”. W przyszłości na platformie ukaże się również “Ród smoka”, nowy serial osadzony w uniwersum “Gry o tron”.

Wśród premier filmowych HBO Max uwagę zwracają: nominowany do Oscara “King Richard: Zwycięska rodzina”, “Diuna”, “Matrix Zmartwychwstania” oraz nowy “Legion samobójców”.

Wkrótce w ofercie filmowej powinien pojawić się horror “Evil Dead Rise” – kolejna odsłona serii “Martwe zło”, stworzona właśnie z myślą o HBO Max.

Serwis HBO Max jest dostępny w blisko sześćdziesięciu terytoriach świata. Teraz platforma debiutuje m.in. w Polsce, Holandii, Czechach, Chorwacji, Portugalii czy Słowacji.

Previous Article
Russian Doll Sezon 2 Zwiastun

"Russian Doll" - zwiastun i data premiery 2. sezonu

Next Article
DMZ Zwiastun

Rosario Dawson bohaterką nowego serialu HBO Max o konflikcie wojennym. Zwiastun już w sieci

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share