Wersja robocza “Evil Dead Rise” jest “mroczna” i imponująca. Bruce Campbell opowiada o filmie

Martwe zło 4 Bruce Campbell
Martwe zło 4 Bruce Campbell opowiada o nowej odsłonie serii / Foto AZN: Kadr z filmu “Martwe zło” (1981); New Line Cinema, Renaissance Pictures

Już w przyszłym roku na platformie HBO Max ukaże się film “Evil Dead Rise” – nieoficjalnie znany jako “Martwe zło 4”. Nowa część kultowej serii horrorów będzie jej pierwszą odsłoną od blisko dziesięciu lat. Według Bruce’a Campbella wersja robocza filmu jest imponująca, a finalny produkt będzie mroczny i mocny.

Martwe zło 4 Bruce Campbell opowiada o filmie

Zdjęcia do filmu zostały oficjalnie ukończone i ukaże się on w 2022 roku – na razie nie podano konkretnej daty. Bruce Campbell – który w wielu wcześniejszych częściach “Martwego zła” grał Asha Williamsa – był jednym z producentów “Evil Dead Rise”. Niedawno gwiazdor rozmawiał z dziennikarzem serwisu BlairWitch.de. Oto co miał do powiedzenia o projekcie:

— Film będzie mroczny, potraktowaliśmy go całkiem na poważnie. Spodziewajcie się dobrych, silnych kreacji aktorskich. Jedną z bohaterek jest samotna matka, która będzie miała do czynienia z księgą umarłych. Większość filmu osnuto wokół tej książki… Postacie próbują pozbyć się jej, zakopać ją lub zniszczyć – ale nie są w stanie. Księga będzie miała znaczący wpływ na życie grupy bohaterów.

Campbell pochwalił Lee Cronina – reżysera “Evil Dead Rise” – nazywając go “poważnym” artystą. Według aktora Cronin postawił na gęstą atmosferę, a od studia otrzymał “swobodę kreatywną i reżyserską”.

“Widzieliśmy już roboczą wersję filmu. Ma w sobie wszystkie elementy, których potrzebowaliśmy, ale musi zostać przemontowany”, dodaje Campbell.

Martwe zło 4 – wersja robocza gotowa, czekamy na premierę

Aktor zapowiedział też, że “Evil Dead Rise” to mroczny horror:

— Występująca w nim rodzina pod koniec filmu nie jest już taka sama. Została wypatroszona, zniszczona. Bohaterowie zostają opętani – bracia, siostry, synowie, córki. Ciężko jest zabić opętane rodzeństwo.

W filmie “Evil Dead Rise” występują Alyssa Sutherland, Lily Sullivan, Morgan Davies, Gabrielle Echols, Nell Fisher i Mia Challis.

Previous Article
After Ocal mnie gdzie obejrzeć

Premiery CANAL+: "After. Ocal mnie". Najgorętszy film roku już na VOD

Next Article
W 80 dni dookoła świata zwiastun

"Around the World in 80 Days": David Tennant objedzie i opłynie świat w 80 dni - zwiastun

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share