Zwiastun filmu “Fortress: Sniper’s Eye” z Bruce’em Willisem. Zapowiada się sztampowe kino akcji

Fortress: Sniper's Eye
Fortress: Sniper’s Eye – zwiastun filmu / Foto Prime: Emmett/Furla/Oasis Films (EFO Films), Verdi Prod., Highland Film Group (HFG)

Postawmy sprawę jasno: Bruce Willis nie gra dziś w filmach, by pokazać aktorski pazur, a po to, by zarabiać na życie. Nie zabiega o nagrody – nominowany jest już tylko do Złotych Malin. Gwiazdor nie jest wybredny, jeśli chodzi o propozycje od reżyserów – serwis IMDb podaje, że obecnie w postprodukcji znajduje się sześć projektów z jego udziałem, a dwa inne czekają na premierę. Jeden z nich to akcyjniak klasy “B” “Fortress: Sniper’s Eye”.

Fortress: Sniper’s Eye – kolejny niskobudżetowy akcyjniak z Bruce’em Willisem

Pierwsza odsłona serii “Fortress” ukazała się w drugiej połowie grudnia, a już teraz gotowy jest jej sequel – z podtytułem “Sniper’s Eye”. Poniżej prezentujemy oficjalny zwiastun. Film ukaże się 29 kwietnia w Stanach Zjednoczonych – jednocześnie na platformach streamingowych i w wybranych kinach. Mało tego – już teraz wiadomo, że powstanie następna kontynuacja (“Fortress 3”). Wyreżyseruje ją James Cullen Bressack; Bruce Willis oczywiście powróci w swojej roli.

Bohaterem filmu “Fortress: Sniper’s Eye” jest Robert Carter Michaels, emerytowany agent CIA. Mężczyzna ma za zadanie bronić ściśle tajnej, ukrytej bazy: tytułowej “Twierdzy”. Kiedy żona jego syna, Paula, zostaje porwana, duet wyrusza na zabójczą misję. Kobieta przetrzymywana jest gdzieś w górach. Robert i Paul muszą ją odnaleźć, zanim będzie za późno.

Czytaj też: Bruce Willis z 8 nominacjami do Złotych Malin oraz… własną kategorią za najgorsze osiągnięcia

W filmie akcji o nader sztampowej fabule, poza Willisem, występują także Chad Michael Murray, Jesse Metcalfe, Ser’Darius Blain, Kelly Greyson, Natalie Burn i Celeste Fianna.

Filmy z Willisem, które obecnie znajdują się na etapie postprodukcji, to m.in. “Soul Assassin”, “Corrective Measures”, “Wire Room” i “Paradise City”, o którym pisaliśmy w czerwcu.

Previous Article
Slow Horses Zwiastun

"Slow Horses" - nowy, szpiegowski serial z Garym Oldmanem. Zobacz zwiastun

Next Article
Knock at the Cabin Jonathan Groff

Jonathan Groff i Ben Aldridge w nowym filmie M. Nighta Shyamalana

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share