Udo Kier u boku oscarowych wyjadaczy w horrorze “Skeletons in the Closet”

Skeletons in the Closet Udo Kier
Skeletons in the Closet Udo Kier dołączył do obsady filmu / Foto: Wikimedia Commons

Pochodzący z Niemiec aktor charakterystyczny Udo Kier wystąpi w horrorze “Skeletons in the Closet”, który właśnie powstaje na terenie Nevady. 77-latek pozostaje najbardziej pamiętny z występów w “Moim własnym Idaho”, “Johnnym Mnemonicu” oraz “Krwi dla Draculi”.

Skeletons in the Closet Udo Kier w obsadzie nowego horroru

Zdjęcia do filmu “Skeletons in the Closet” powstają w Las Vegas – prace na planie ruszyły niedawno. Do obsady dołączyła nowa ekipa aktorska: Udo Kier, Louis Mandylor i Sally Kirkland. Ostatnia z wymienionych ma na koncie nominację do Oscara za rolę pierwszoplanową w dramacie Jerzego Bogajewicza “Anna” (1987). Za tę kreację zdobyła też Złoty Glob.

Do współpracy udało się więc zaprosić szalenie utalentowanych i wielokrotnie nagradzanych aktorów. Wcześniej kontrakt na występ w filmie “Skeletons in the Closet” podpisali Cuba Gooding Jr. (Oscar za “Jerry’ego Maguire’a”), Terrence Howard (nominowany do Oscara za “Hustle & Flow”), Clifton Powell, Valery M. Ortiz i Michelle Jubilee Gonzalez.

“Skeletons in the Closet” opowie historię pewnej matki, która od najmłodszych lat jest nawiedzana przez demona. Kobieta postanawia uratować swoje dziecko w desperacki sposób: przyjmuje w swoje ciało złowrogą siłę i zostaje opętana.

Za reżyserię filmu odpowiada Asif Akbar – amerykański reżyser, którego rodzina pochodzi z Bangladeszu. Ostatnim tytułem w jego dorobku jest thriller klasy “B” “Komandos”, z Mickeyem Rourke’iem, Michaelem Jaiem White’em i Jeffem Faheyem na pokładzie. Akbar zastąpił w fotelu reżyserskim Lance’a Kawasa (“Martwy krzyk”). Kawas został odsunięty z planu z powodu innej wizji artystycznej niż ta, której oczekiwali producenci.

Previous Article
Niezniszczalni 4 Dolph Lundgren

"Niezniszczalni 4": Dolph Lundgren o nowej odsłonie serii. "Budżet dwa razy tak wysoki, jak w «trójce»"

Next Article
Master Zwiastun

Zwiastun college'owego horroru "Master" z Reginą Hall. Nadchodzący film Prime Video

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share