WIDEO: Jeff Fahey i Scout Taylor-Compton w horrorze “The Long Night”

The Long Night Scout Taylor-Compton
The Long Night Scout Taylor-Compton w nowym horrorze / Foto Prime Movies: “Bloody-Disgusting”, Sprockefeller, El Ride, Well Go USA

Jeff Fahey (“Zagubieni”, “Maczeta”) i Scout Taylor-Compton (“Halloween”, “The Runaways: Prawdziwa historia”) wystąpili w nowym horrorze o wymownym tytule “The Long Night”, który wkrótce zanotuje swoją premierę VOD. Zobaczcie premierowy klip z filmu.

The Long Night Scout Taylor-Compton i Jeff Fahey gwiazdami horroru o mrocznym kulcie

Film “The Long Night” opowiada o pewnej parze, która spędza weekend w ustronnym domku pośrodku lasu. Wypad za miasto zamienia się w koszmar, kiedy u progu posiadłości zjawiają się członkowie demonicznego kultu. Ich maniakalny lider chce spełnić apokaliptyczne proroctwo.

Terroryzowaną parę zagrali w filmie Scout Taylor-Compton i Nolan Gerard Funk (“Glee”, “Stewardesa”). Aktorka znana jest z ról w wielu horrorach – pojawiła się między innymi w dylogii “Halloween” Roba Zombiego jako Laurie Strode. W obsadzie znajdują się również Deborah Kara Unger (“Silent Hill”), Kevin Ragsdale, Scott Daniel i Jeff Fahey.

Fahey pojawia się w premierowym klipie z filmu, który udostępnił na swoim profilu w serwisie YouTube serwis “Bloody-Disgusting”.

Horror “The Long Night” (alternatywnie znany pod tytułem “The Coven”) ukaże się już 4 lutego w Stanach Zjednoczonych, w wybranych kinach i na platformach VOD. Reżyser, Rich Ragsdale, pracował między innymi przy takich produkcjach, jak “Atak pająków”, “Mistrzowie horroru” czy “Zauroczony”.

The Long Night Scout Taylor-Compton i Jeff Fahey w scenie z filmu

Previous Article
Hokus pokus 2

Ukończono zdjęcia do "Hokus pokus 2". Znamy datę premiery

Next Article
Batman Scena pogrzebowa

"Batman" - scena przedpremierowa. Przerwana uroczystość pogrzebowa

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share