Zwiastun college’owego horroru “Master” z Reginą Hall. Nadchodzący film Prime Video

Master Zwiastun
Master Zwiastun filmu Amazon Prime Video / Foto: Amazon Studios, Animal Kingdom, Big Indie Pictures

W sieci ukazał się zwiastun college’owego horroru “Master”, w którym rolę główną zagrała Regina Hall (“Czarny poniedziałek”, “Support the Girls”). Film ukaże się już wkrótce na platformie VOD Amazon Prime Video.

Master Zwiastun filmu grozy z Reginą Hall

Premierę zaplanowano na 18 marca. Bohaterkami filmu “Master” są trzy kobiety, które próbują odnaleźć się na terenie należącym do prestiżowego, nowoangielskiego uniwersytetu. Uczelnia uchodzi wręcz za elitarną, co powoduje, że na miejscu panuje atmosfera chłodu i obcości. Jednocześnie poznajemy historię profesor Gail Bishop, która jako pierwsza czarnoskóra pedagog zostaje wytypowana na “Mistrzynię” jednego z akademików. Gail chce tchnąć nowe życie w zanadto stawiający na tradycje system.

Tymczasem studentka, Jasmine, zamieszkuje w pokoju, który prawdopodobnie jest nawiedzony. Pytanie tylko, przez kogo. Na uczelni straszą “upiory” rasizmu i dyskryminacji. Postać profesorki zagrała Regina Hall, a w roli Jasmine Moore pojawia się Zoe Renee. W obsadzie znajdują się również Amber Gray, Ella Hunt, Talia Ryder, Talia Balsam i Bruce Altman.

Film “Master” jest debiutem reżyserskim Mariamy Diallo. Horror wyprodukowali Joshua Astrachan, Brad Becker-Parton i Andrea Roa, a wykonawczo też Regina Hall.

Master Zwiastun – wideo

Previous Article
Skeletons in the Closet Udo Kier

Udo Kier u boku oscarowych wyjadaczy w horrorze "Skeletons in the Closet"

Next Article
Ramble On Charlie Sheen

Charlie Sheen zagra siebie w nowym sitcomie od twórcy "Ekipy"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share