“Upload”, sezon 2. – zwiastun. Powraca serial z Robbiem Amellem

Upload Sezon 2 Zwiastun
Upload Sezon 2 Zwiastun serialu / Foto Prime Movies: Amazon Prime Video, Deedle-Dee Productions

Serial “Upload”, utrzymany w konwencji komediowego science-fiction, powraca z 2. sezonem. Produkcja o “uploadowaniu świadomości” ludzi do hotelu w zaświatach zyskała sporą popularność widzów i już w tydzień po swojej premierze dostała zielone światło na drugą serię od Amazona. Odtwórcą roli głównej jest Robbie Amell (“The Duff [#ta brzydka i gruba]”). W sieci pojawił się zwiastun nadchodzących odcinków.

Upload Sezon 2 Zwiastun serialowego hitu Prime Video

Twórcą serialowej komedii jest Greg Daniels – w przeszłości zaangażowany w produkcję kultowego “Biura” oraz “Parks and Recreation”. Opis fabuły za serwisem Prime Video:

— W przyszłości świadomość umierających można “uploadować” do luksusowych cyfrowych zaświatów. Imprezowicz Nathan zostaje zuploadowany do wirtualnego hotelu. Poznaje racjonalistkę Norę, “anioła” do spraw obsługi klienta. To dzięki niej pozna wartość przyjaźni i miłości, a nawet sens życia.

Dziesięć odcinków pierwszej serii zadebiutowało na platformie Amazona w maju ubiegłego roku. Sezon 2. “Upload” będzie liczył siedem epizodów i zaliczy swoją premierę, także w Polsce, już 11 marca.

W serialu główną rolę odgrywa Robbie Amell. Niedawno widzieliśmy go w horrorze akcji “Resident Evil: Witajcie w Raccoon City”, gdzie zagrał Chris Renfielda; jego dorobek zasilają też seriale “Flash” i “The Tomorrow People”. W “Upload” występują również Andy Allo, Allegra Edwards, Zainab Johnson, Kevin Bigley i Paulo Costanzo.

Previous Article
Under the Banner of Heaven Zwiastun

"Under the Banner of Heaven" - zwiastun serialu w konwencji true crime. Andrew Garfield w roli skonfliktowanego detektywa

Next Article
Disclaimer Sacha Baron Cohen

"Disclaimer": Sacha Baron Cohen dołączy do obsady nowego serialu Alfonso Cuaróna

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share