“Reacher” doczeka się 2. sezonu. Serial został hitem Prime Video

Reacher Sezon 2
Reacher Sezon 2. zamówiony przez Amazona / Foto Prime: Amazon Studios, Blackjack Films Inc., Paramount Television, Skydance Television

Serial “Reacher” dopiero zaliczył swoją premierę, a już został uznany za przebój. Ośmioodcinkowa produkcja z Alanem Ritchsonem w roli głównej tak bardzo spodobała się widzom, że natychmiast podjęto decyzję o realizacji 2. sezonu.

Reacher Sezon 2. z zielonym światłem na realizację

Zaledwie trzy dni po premierze “Reachera” (która miała miejsce 4 lutego) Amazon dał zielone światło na realizację 2. sezonu serialu. W dwadzieścia cztery godziny po wydaniu “Reacher” zyskał olbrzymią popularność wśród subskrybentów i obecnie znajduje się w czołowej piątce najchętniej binge’owanych seriali Prime Video od początku jego istnienia. Jennifer Salke, szefowa Amazon Studios, powiedziała:

— Fenomen “Reachera” jest świadectwem tego, jak kultowym bohaterem jest Jack z serii książek Lee Childa. To dowód, że Nick Santora jest świetnym narratorem, Alan doskonale ucieleśnił samego Reachera, a poświęcenie obsady i ekipy serialowej się odpłaciło.

Santora (“Skazany na śmierć”) jest showrunnerem serialu, który bazuje na powieściach Childa. Ponoć prace nad 2. sezonem “Reachera” mają wystartować w najbliższych miesiącach. Sukces pierwszych ośmiu odcinków jest niezaprzeczalny. Średnia ocena, jaką użytkownicy Prime Video wystawili serialowi, obecnie wynosi 4,7/5.

W serwisie Rotten Tomatoes “Reacher” utrzymuje wynik 89 proc. pozytywnych recenzji krytyków.

Jack Reacher jest byłym żołnierzem United States Army, który przemierza Stany Zjednoczone, imając się różnych przypadkowych prac i dbając o porządek publiczny. Trzydziestokilkuletni eks-major odwiedza małe miasto, gdzie zostaje aresztowany za zabójstwo, którego w istocie nie popełnił. Mężczyzna trafia w sam środek konspiracji policyjnej i próbuje rozwikłać zagadkę, co właściwie dzieje się w miasteczku Margrave w stanie Georgia. Po swojej stronie ma policjantkę Roscoe Conklin. Kobietę zaczyna fascynować dziarski twardziel, który przybył w jej strony.

Czytaj też: Aktorzy-kulturyści. Sportowcy sylwetkowi, którzy zaczęli grać w filmach

Reacher Sezon 2. powstanie – Prime Video zamówił nowe odcinki

Previous Article
Mój dług Teledysk

"Mój dług" - zobacz teledysk Palucha promujący film

Next Article
Skarb narodów Catherine Zeta-Jones

Catherine Zeta-Jones w serialu na bazie "Skarbu narodów"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share